.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Easy Altivar 310 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Değişken hızlı sürücü |
| Ürüne Özel Uygulama | Basit makine |
| Montaj Stili | Soğutma bloklu |
| Ürün Grubu | ATV310 |
| Fazların Ağ Sayısı | Trifaze |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 380...460 V % - 15...10 |
| Motor Gücü Kw | 15 kW için Ağır şart 18,5 kW için normal şart |
| Motor Gücü Hp | 20 hp için Ağır şart 25 hp için normal şart |
| Gürültü Seviyesi | 50 dB |
| Set Başına Miktar | 1'li set |
|---|---|
| Emc Filtresi | EMC filtresi olmadan |
| Soğutmanın Tipi | Entegre fan |
| Haberleşme Port Protokolü | Modbus |
| Konnektörün Tipi | RJ45 (ön yüzde) için Modbus |
| Fiziksel Arayüz | 2 telli RS 485 için Modbus |
| Iletim Çerçevesi | RTU için Modbus |
| Iletim Hızı | 4800 bit/sn 9600 bit/s 19200 bit/s 38400 bit/sn |
| Adreslerin Sayısı | 1…247 için Modbus |
| Haberleşme Hizmeti | Bekleme kayıtlarını oku (03) 29 word Tek kayıtları yaz (06) 29 word Çoklu kayıtları yaz (16) 27 word Çoklu kayıtları oku/yaz (23) 4/4 word Cihaz tanımlamasını oku (43) |
| Hat Akımı | 46,5 A -de 380 V (Ağır şart) 46,6 A -de 380 V (normal şart) 38,5 A -de 460 V (Ağır şart) 38,8 A -de 460 V (normal şart) |
| Görünen Güç | 30,7 kVA -de 460 V (Ağır şart) 31,2 kVA -de 460 V (normal şart) |
| Muhtemel Hat Isc | 22 kA ( Ağır şart ) 5 kA ( normal şart ) |
| Sürekli Çıkış Akımı | 33 A Ağır şart 36 A normal şart |
| Maksimum Geçici Akım | 49,5 A süresince 60 s (Ağır şart) 39,6 A süresince 60 s (normal şart) |
| W Cinsinden Güç Dağılımı | 416,0 W, at In (Ağır şart) 451,7 W, at In (normal şart) |
| Hız Kontrol Cihazı Çıkış Frekansı | 0,5…400 Hz |
| Nominal Anahtarlama Frekansı | 4 kHz |
| Anahtarlama Frekansı | 2...12 kHz ayarlanabilir |
| Hız Aralığı | 1…20 için asenkron motor |
| Geçici Aşırı Moment | 170…200 % sürücü değerine ve motor tipine bağlı olarak nominal motor torku |
| Frenleme Torku | Up to 150 % of nominal motor torque frenleme direnci ile Nominal motor torkunun % 70'ine kadar frenleme direnci olmadan |
| Asenkron Motor Kontrol Profili | Gerilim/frekans oranı (V/f) Gerilim/frekans oranı - Enerji Tasarrufu, karesel U/f Sensörsüz vektör kontrolü (SVC) |
| Motor Kayma Kompanzasyonu | Ayarlanabilir |
| Çıkış Gerilimi | 380...460 V trifaze |
| Elektrikli Bağlantı | Terminal, kelepçeleme kapasitesi: 16...25 mm², AWG 4...AWG 3 (L1, L2, L3, PA/+, PB, U, V, W) |
| Sıkma Torku | 2,2…2,4 N.m |
| Yalıtım | Güç ve kontrol arasındaki elektrik |
| Besleme | Referans potansiyometre için dahili besleme: 5 V (4,75…5,25 V)DC, <10 mAile aşırı yük ve kısa devre koruması Lojik girişler için dahili besleme: 24 V (20,4…28,8 V)DC, <100 mAile aşırı yük ve kısa devre koruması |
| Analog Giriş Sayısı | 1 |
| Analog Giriş Tipi | Yapılandırılabilir akım AI1 0...20 mA 250 Ohm Yapılandırılabilir gerilim AI1 0...10 V 30 kOhm Yapılandırılabilir gerilim AI1 0...5 V 30 kOhm |
| Dijital Giriş Sayısı | 4 |
| Dijital Giriş Tipi | Programlanabilir LI1...LI4 24 V 18...30 V |
| Dijital Giriş Lojiği | Negatif lojik (blok), > 16 V (durum 0), 11 V (durum 1) |
| Örnekleme Süresi | 10 ms için analog giriş 20 ms, tolerans +/- 1 ms için lojik giriş |
| Doğrusallık Hatası | Maksimum değerin +/- % 0,3'ü için analog giriş |
| Analog Çıkış Sayısı | 1 |
| Analog Çıkış Tipi | AO1 yazılım-yapılandırılabilir gerilim: 0...10 V AC 0...10 V 0…0,02 A, empedans: 470 Ohm, çözünürlük 8 bit AO1 yazılım-yapılandırılabilir akım: 0...20 mA, empedans: 800 Ohm, çözünürlük 8 bit |
| Dijital Çıkış Sayısı | 2 |
| Dijital Çıkış Tipi | Lojik çıkış LO+, LO- Korumalı röle çıkışı R1A, R1B, R1C 1 K/A |
| Minimum Anahtarlama Akımı | 5 mA -de 24 V DC için lojik röle |
| Maksimum Anahtarlama Akımı | 2 A -de 250 V AC üzerinde endüktif yük cos phi = 0,4 L/R = 7 msn için lojik röle 2 A -de 30 V DC üzerinde endüktif yük cos phi = 0,4 L/R = 7 msn için lojik röle 3 A -de 250 V AC üzerinde dirençli yük cos phi = 1 L/R = 0 msn için lojik röle 4 A -de 30 V DC üzerinde dirençli yük cos phi = 1 L/R = 0 msn için lojik röle |
| Hızlanma Ve Yavaşlama Rampaları | 0...999,9 sn arasında doğrusal S U |
| Durana Kadar Frenleme | DC enjeksiyon ile, <30 s |
| Koruma Tipi | Hat besleme aşırı gerilimi Hat besleme düşük gerilimi Çıkış fazları ve toprak arasındaki aşırı akım Aşırı ısınmaya karşı koruma Motor fazları arasındaki kısa devre Trifazede giriş faz kaybına karşı I²t değerinin sürekli hesaplanması ile sürücü üzerinden termal motor koruması |
| Frekans Çözünürlüğü | Analog giriş: dönüştürücü A/D, 10 bit Ekran birimi: 0,1 Hz |
| Zaman Sabiti | 20 ms +/- 1 ms referans değişikliği için |
| Çalışma Konumu | Dikey +/- 10 derece |
| Yükseklik | 330 mm |
| Genişlik | 180 mm |
| Derinlik | 191 mm |
| Ürün Ağırlığı | 6,3 kg |
| Besleme Frekansı | 50/60 Hz +/- 5 % |
| Ürün Varış Yeri | Asenkron motorlar |
| Elektromanyetik Uyumluluk | Elektrik hızlı geçici/patlama bağışıklık testi - test level: seviye 4 conforming to IEC 61000-4-4 Elektrostatik deşarj bağışıklık testi - test level: seviye 3 conforming to IEC 61000-4-2 Iletimli kesintilere bağışıklık - test level: seviye 3 conforming to IEC 61000-4-6 Yayılmalı, radyo frekansı elektromanyetik alan bağışıklık testi - test level: seviye 3 conforming to IEC 61000-4-3 Gerilim düşüşleri ve kesintileri bağışıklık testi conforming to IEC 61000-4-11 Kesinti bağışıklık testi - test level: seviye 3 conforming to IEC 61000-4-5 |
|---|---|
| Standartlar | IEC 61800-5-1 |
| Ürün Sertifikaları | CE EAC KC |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 üst parçada kapama plakası olmadan IP4X üst |
| Kirletme Derecesi | 2 'e uygunIEC 61800-5-1 |
| Çevresel Özellik | Toz kirliliği direnci class 3S2 'e uygunIEC 60721-3-3 Kimyasal kirlilik direnci sınıf 3C3 'e uygunIEC 60721-3-3 |
| Darbe Dayanımı | 15 gn için 11 ms 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Bağıl Nem | 5…95 % yoğuşmasız 'e uygunIEC 60068-2-3 5…95 % damlayan su olmadan 'e uygunIEC 60068-2-3 |
| Depolama Ortam Koşulları | -25…70 °C |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -10…55 °C değer kaybı olmadan 55…60 °C hız kontrol cihazının üst kısmındaki koruyucu kapak °C başına % 2,2 akım düşüşüyle |
| Çalışma Yüksekliği | <= 1000 m olmadan |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 19,100 cm x 18,000 cm x 33,000 cm, 7,600 kg |
|---|---|
| Package 2 | P06, 6 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 66,000 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..