.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri Uyumluluğu | Altivar Process ATV900 |
|---|---|
| Ürün Uyumluluğu | Hız kontrol cihazı ATV930 fren kesicisiz 110 kW 380...480 V Hız kontrol cihazı ATV930 fren kesicisiz 130 kW 380...480 V Hız kontrol cihazı ATV930 fren kesicisiz 160 kW 380...480 V |
| Termal Kayıplar | 400 W |
| Birleştirilecek Minimum Direnç Değeri | 2,5 Ohm |
| Koruma Tipi | Entegre termal koruma tarafindan termal prob |
| Maksimum Frenleme Gücü | 160 kW |
|---|---|
| Kalıcı Frenleme Gücü | 100 kW (sabit güçte ve tutma eşiğinde) |
| Yük Faktörü | 0,05 için 320 kW sabit güçte ve tutma eşiğinde 0,15 için 250 kW sabit güçte ve tutma eşiğinde 0,5 için 200 kW sabit güçte ve tutma eşiğinde 1 için 160 kW sabit güçte ve tutma eşiğinde |
| Aktivasyon Eşiği | 780 V DC +/- %1 |
| Maksimum Dc Veriyolu Gerilimi | 850 V |
| Genişlik | 216 mm |
| Yükseklik | 658 mm |
| Derinlik | 303 mm |
| Ürün Ağırlığı | 17 kg |
| Soğutma Havası Hacmi | 166 m3/h |
| Çalışma Konumu | Dikey +/- 10 derece |
| Mekanik Dayanıklılık | Titreşimler sınıf 3M4 'e uygunIEC 60721-3-3 |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 IP21 (üzerinde) |
|---|---|
| Çalışma Yüksekliği | <= 1000 m olmadan 1000...4000 m 100 m başına % 1 akım düşüşüyle |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -10…50 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 61,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 42,000 kg |
|---|
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..