.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony XVU |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Modüler ışıklı kolon |
| Aksesuar / Ayrı Parça Tipi | Döner bağlantı desteği |
| Aksesuar / Ayrı Parça Kategorisi | Montaj ve bağlantı aksesuarı |
| Bileşen Adı | XVU |
| Montaj Çapı | 60 mm |
| Ürün Uyumluluğu | Üst: AC gövde Üst: DC gövde Alt: montaj plakası |
|---|---|
| Fonksiyon Mevcuttur | Yönü ayarlanabilir -de -90…90 ° çalışma açısı |
| Malzeme | PBT (polibütilen tereftalat) V-0 aleve dayanıklı 'e uygunUL 94 ABS (akrilonitril butadiyen stiren) PC (polikarbonat) |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 24 V AC/DC 110...240 V AC |
| Uzunluk | 146 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,193 kg |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
|---|---|
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…50 °C |
| Ip Koruma Derecesi | IP55 |
| Ürün Sertifikaları | CSA CE UL |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 9,000 cm x 9,000 cm x 27,000 cm, 380,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S04, 24 Adet, 30,000 cm x 40,000 cm x 60,000 cm, 10,325 kg |
| Package 3 | P06, 96 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 40,600 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..