.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony XVG |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Eksiksiz ön kablolu monolitik ışıklı kolon |
| Gösterge Işığı Veya Gösterge Bankası Birimi Tipi | 3 ışıklı birim |
| Malzeme | PC (UL94 V-2): küre ABS (UL94HB): tube body Alüminyum: tüp |
| Montaj Çapı | 60 mm |
| Bileşen Adı | XVG |
| Cihaz Montajı | Montaj plakalı tüp montajı |
| Işık Kaynağı | LED sabit kırmızı LED sabit yeşil LED sabit sarı |
| Işık Bloğu Rengi | Kırmızı/turuncu/yeşil |
| Gösterge Bankası Taban Tipi | Zilsiz taban |
| Nominal Besleme Gerilimi | 24 V AC/DC |
|---|---|
| Kablo Kesiti | 0,33 mm² |
| Dijital Çıkış Tipi | PNP ve NPN |
| Nominal Yıldırım Darbe Dayanım Gerilimi (Up) | 0,5 kV |
| Akım Tüketimi | 109 mA |
| Güç Tüketimi | 3,1 W |
| Temel Frekans | 2,64 kHz |
| Ürün Ağırlığı | 0,36 kg |
| Ürün Sertifikaları | CE EAC |
|---|---|
| Depolama Ortam Koşulları | -35…70 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -10…50 °C |
| Ip Koruma Derecesi | IP53 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 8,3 cm x 14,1 cm x 56,5 cm, 561,0 g |
|---|---|
| Package 2 | S04, 5 Adet, 30 cm x 40 cm x 60 cm, 3,715 kg |
| Package 3 | P06, 30 Adet, 72 cm x 60 cm x 80 cm, 29 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..