.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas B102AA20 Plastik 1NO+1NC (0-I) 60° Anahtarlı Kalıcı 0 Pozisyonunda Anahtarı Çıkan 22 mm Buton, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir buton çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; ölçü olarak 22 mm, kontak yapısı olarak 1NO+1NC, koruma sınıfı olarak IP50, seri bilgisi olarak B Serisi Plastik bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ürün | Buton |
|---|---|
| Model | Anahtarlı |
| Tip | Kalıcı 0 Pozisyonunda Anahtarı Çıkan |
| Etiket/konum | (0-I) 60° |
| Kontak | 1NO+1NC |
| Çap | 22 mm |
| Kontak Akımı (ie) | 4 A (250V AC) |
| Kullanım Kategorisi | AC 15 |
| Mekanik Ömür (Min Adet) | 500000 |
| Elektriksel Ömür (Min Adet) | 100000 |
| Çalışma Sıklığı (Açma Kapama/Saat) | Mek. 3000 Elk. 1200 |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 300V |
| Darbe Dayanım Gerilimi (Uimp) | 2.5 kV |
| Dielektrik Mukavemeti (Gövde-Kontak) | 2.500V AC |
| Dielektrik Mukavemeti (Kontak-Kontak) | 1.500V AC |
| İzolasyon Direnci | 10 MΩ min. (500V DC) |
| Çalışma Sıcaklığı | -15 / + 80 °C |
| Kirlenme Derecesi | 3 |
| Koruma Sınıfı | IP50 |
| Kontak Malzemesi | AgNi |
| Kablo Bağlantı Kesiti | 1.5-2.5 mm² |
| Sıkma Kuvveti | 1,5 Nm |
| Kısa Devre Kesme Kapasitesi (Ics) | 1 kA |
| Seri | B Serisi Plastik |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | B102AA20 |
| Ürün Adı | Emas B102AA20 Plastik 1NO+1NC (0-I) 60° Anahtarlı Kalıcı 0 Pozisyonunda Anahtarı Çıkan 22 mm Buton |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..