.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas CSM023 180° 1 ileri-1 geri 300 mm Kol Çapraz Sınır Şalteri, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir çapraz sınır şalteri çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; koruma sınıfı olarak IP65, seri bilgisi olarak CSM Serisi bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ürün | Çapraz Sınır Şalteri |
|---|---|
| Tip | 180° |
| Özellik | 300 mm Kol |
| Kontak Akımı (ie) | 20 A (400V AC) |
| Kullanım Kategorisi | AC21A |
| Mekanik Ömür (Min Adet) | 50000 |
| Elektriksel Ömür (Min Adet) | 50000 |
| Çalışma Sıklığı (Açma Kapama/Saat) | Mek. 120 Elk. 120 |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 690V |
| Darbe Dayanım Gerilimi (Uimp) | 4 kV |
| Dielektrik Mukavemeti (Gövde-Kontak) | 1.890V AC |
| Dielektrik Mukavemeti (Kontak-Kontak) | 1.890V AC |
| İzolasyon Direnci | 10 MΩ MİN. (500 V DC) |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 / + 80 °C |
| Kirlenme Derecesi | 3 |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Kontak Malzemesi | AgNi |
| Kablo Bağlantı Kesiti | 1-2,5 mm2 |
| Sıkma Kuvveti | 1.5Nm |
| Kısa Devre Kesme Kapasitesi (Ics) | 6kA |
| Seri | CSM Serisi |
| Hız | 1 ileri-1 geri |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | CSM023 |
| Ürün Adı | Emas CSM023 180° 1 ileri-1 geri 300 mm Kol Çapraz Sınır Şalteri |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..