.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas IF5M110ZM05 Çok Renkli 110V AC Buzzerlı Sabit Anahtar Kontrollü M22 Vidalı LED İkaz 55mm, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir led i̇kaz 55mm çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; renk olarak Çok Renkli, ışık/duy tipi olarak Sabit, çalışma gerilimi olarak 110V AC, koruma sınıfı olarak IP65, ayrıca seri bilgisi olarak IF Serisi bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ağırlık (brüt Kutulu) (gr) | 125 |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | 50 Hz |
| Çalışma Gerilimi | 110V AC |
| Ürün | LED İkaz 55mm |
| Kontrol | Anahtar Kontrollü |
| Montaj Şekli | M22 Vidalı |
| Renk | Çok Renkli |
| Işık | Sabit |
| Ses Şiddeti | 90 dB |
| Güç Tüketimi | 11VA |
| Çalışma Sıklığı (Açma Kapama/Saat) | 1 Hz |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 300V |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C /+70 °C |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Kablo Bağlantı Kesiti | Kablo 0,50 mm2 |
| Seri | IF Serisi |
| Buzzer | Buzzerlı |
| Elektriksel Ömür (min Saat) | 10000 |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | IF5M110ZM05 |
| Ürün Adı | Emas IF5M110ZM05 Çok Renkli 110V AC Buzzerlı Sabit Anahtar Kontrollü M22 Vidalı LED İkaz 55mm |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..