.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas IF5N024XM05 Çok Renkli 24V DC Sabit NPN PLC Uyumlu M22 Vidalı LED İkaz 55mm, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir led i̇kaz 55mm çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; renk olarak Çok Renkli, ışık/duy tipi olarak Sabit, çalışma gerilimi olarak 24V DC, koruma sınıfı olarak IP65, ayrıca seri bilgisi olarak IF Serisi bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Çalışma Frekansı | 50 Hz |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi | 24V DC |
| Ürün | LED İkaz 55mm |
| Kontrol | NPN PLC Uyumlu |
| Montaj Şekli | M22 Vidalı |
| Renk | Çok Renkli |
| Işık | Sabit |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 300V |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C /+70 °C |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Kablo Bağlantı Kesiti | Kablo 0,50 mm2 |
| Seri | IF Serisi |
| Elektriksel Ömür (min Saat) | 10000 |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | IF5N024XM05 |
| Ürün Adı | Emas IF5N024XM05 Çok Renkli 24V DC Sabit NPN PLC Uyumlu M22 Vidalı LED İkaz 55mm |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..