.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas IK74F024ZM01 Beş Katlı 24V AC/DC Buzzerlı Flaşör 110mm Plastik Boru ve Ayaklı LED Kolon 70mm, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir led kolon 70mm çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; renk olarak Beş Katlı, ışık/duy tipi olarak Flaşör, çalışma gerilimi olarak 24V AC/DC, koruma sınıfı olarak IP40, ayrıca seri bilgisi olarak IK Serisi bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ağırlık (brüt Kutulu) (gr) | 504 |
|---|---|
| Ampul Tipi | LED |
| Çalışma Frekansı | 50 Hz |
| Çalışma Gerilimi | 24V AC/DC |
| Ürün | LED Kolon 70mm |
| Montaj Şekli | 110mm Plastik Boru ve Ayaklı |
| Renk | Beş Katlı |
| Işık | Flaşör |
| Ses Şiddeti | 90 dB |
| Güç Tüketimi | 5W |
| Çalışma Sıklığı (Açma Kapama/Saat) | 1 Hz |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 300V |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C /+70 °C |
| Koruma Sınıfı | IP40 |
| Kablo Bağlantı Kesiti | 0,75-1,5 mm2 |
| Sıkma Kuvveti | 1,8Nm |
| Duy Tipi | BA15S |
| Seri | IK Serisi |
| Buzzer | Buzzerlı |
| Elektriksel Ömür (min Saat) | 10000 |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | IK74F024ZM01 |
| Ürün Adı | Emas IK74F024ZM01 Beş Katlı 24V AC/DC Buzzerlı Flaşör 110mm Plastik Boru ve Ayaklı LED Kolon 70mm |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..