.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas IK75L024XM01 Beş Katlı 24V AC/DC 110mm Plastik Boru ve Ayaklı LED Kolon 70mm, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir led kolon 70mm çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; renk olarak Beş Katlı, çalışma gerilimi olarak 24V AC/DC, koruma sınıfı olarak IP40, seri bilgisi olarak IK Serisi bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ağırlık (brüt Kutulu) (gr) | 456 |
|---|---|
| Ampul Tipi | LED |
| Çalışma Frekansı | 50 Hz |
| Çalışma Gerilimi | 24V AC/DC |
| Ürün | LED Kolon 70mm |
| Montaj Şekli | 110mm Plastik Boru ve Ayaklı |
| Renk | Beş Katlı |
| Güç Tüketimi | 5W |
| Çalışma Sıklığı (Açma Kapama/Saat) | 1 Hz |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 300V |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C /+70 °C |
| Koruma Sınıfı | IP40 |
| Kablo Bağlantı Kesiti | 0,75-1,5 mm2 |
| Sıkma Kuvveti | 1,8Nm |
| Duy Tipi | BA15S |
| Seri | IK Serisi |
| Elektriksel Ömür (min Saat) | 10000 |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | IK75L024XM01 |
| Ürün Adı | Emas IK75L024XM01 Beş Katlı 24V AC/DC 110mm Plastik Boru ve Ayaklı LED Kolon 70mm |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..