.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas IT070R230C Kırmızı 230V AC Buzzerlı (Seçmeli) LED Korna 70mm, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir led korna 70mm çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; renk olarak Kırmızı, çalışma gerilimi olarak 230V AC, koruma sınıfı olarak IP65, seri bilgisi olarak IT Serisi bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ampul Tipi | LED |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | 50 Hz |
| Çalışma Gerilimi | 230V AC |
| Ürün | LED Korna 70mm |
| Renk | Kırmızı |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 300V |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C /+70 °C |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Kablo Bağlantı Kesiti | Kablo 0,50 mm2 |
| Seri | IT Serisi |
| Buzzer | Buzzerlı (Seçmeli) |
| Elektriksel Ömür (min Saat) | 20000 |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | IT070R230C |
| Ürün Adı | Emas IT070R230C Kırmızı 230V AC Buzzerlı (Seçmeli) LED Korna 70mm |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..