.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas IT120G024 Yeşil 24V AC/DC LED Tepe Lambası 120mm, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir led tepe lambası 120mm çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; renk olarak Yeşil, çalışma gerilimi olarak 24V AC/DC, koruma sınıfı olarak IP65, seri bilgisi olarak IT Serisi bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ampul Tipi | LED |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | 50 Hz |
| Çalışma Gerilimi | 24V AC/DC |
| Ürün | LED Tepe Lambası 120mm |
| Renk | Yeşil |
| Güç Tüketimi | 10W (Max) |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 300V |
| Dielektrik Mukavemeti (Gövde-Kontak) | 1500V |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C /+55 °C |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Kablo Bağlantı Kesiti | Kablo 0,50 mm2 |
| Seri | IT Serisi |
| Elektriksel Ömür (min Saat) | 20000 |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | IT120G024 |
| Ürün Adı | Emas IT120G024 Yeşil 24V AC/DC LED Tepe Lambası 120mm |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..