.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas IT120Y220 Sarı 220V AC LED Tepe Lambası 120mm, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir led tepe lambası 120mm çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; renk olarak Sarı, çalışma gerilimi olarak 220V AC, koruma sınıfı olarak IP65, seri bilgisi olarak IT Serisi bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ampul Tipi | LED |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | 50 Hz |
| Çalışma Gerilimi | 220V AC |
| Ürün | LED Tepe Lambası 120mm |
| Renk | Sarı |
| Güç Tüketimi | 10W (Max) |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 300V |
| Dielektrik Mukavemeti (Gövde-Kontak) | 1500V |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C /+55 °C |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Kablo Bağlantı Kesiti | Kablo 0,50 mm2 |
| Seri | IT Serisi |
| Elektriksel Ömür (min Saat) | 20000 |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | IT120Y220 |
| Ürün Adı | Emas IT120Y220 Sarı 220V AC LED Tepe Lambası 120mm |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..