.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas SCB22MP5OSX Plastik Kalıcılı NPN-NC Dokunmatik M12 Konnektör 22mm Kapasitif Buton, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir kapasitif buton çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; çalışma gerilimi olarak 10-30V DC, koruma sınıfı olarak IP67, seri bilgisi olarak SCB Serisi Kapasitif Buton bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ürün | Kapasitif Buton |
|---|---|
| Seri | SCB Serisi Kapasitif Buton |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Tip | Kalıcılı |
| Çıkış / Kontak Tipi | NPN-NC |
| Algılama Mesafesi | Dokunmatik |
| Bağlantı Tipi | M12 Konnektör |
| Bağlantı /anma Ölçüsü | M22 |
| Montaj Şekli | Gömülemez |
| Çalışma Gerilimi | 10-30V DC |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 1500 VAC |
| Darbe Dayanım Gerilimi (Uimp) | 75V DC |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C…+70°C |
| Kirlenme Derecesi | 3 |
| Koruma Sınıfı | IP67 |
| Kontak Sayısı | 1 |
| Tekrarlama Doğruluğu | <0,1 Sr |
| Ters Polarite Koruması | VAR |
| Kısa Devre Koruması | VAR |
| Max. Yük Akımı | Çıkış tarama 200mA |
| Sıcaklık Ile Kayma | <0,1 Sr |
| İlk Açılış Öncesi Gecikme | ≤100 ms |
| Yüksüz Akım | < 15 mA |
| Sızıntı Akımı | ≤0,5mA |
| Min. Yük Akımı | < 1mA |
| Gerilim Düşümü | < 2 V |
| Dalgalanma (gerilim) | < %10 |
| EMC | 61000-4-3 3V/m -- 61000-4-6 3 |
| Şartlı Kısa Devre Akımı | 100A |
| Kullanım Kategorisi - Beyan Çalışma Akımı | DC13 - 200mA |
| Algılama Yüzü | PBT |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | SCB22MP5OSX |
| Ürün Adı | Emas SCB22MP5OSX Plastik Kalıcılı NPN-NC Dokunmatik M12 Konnektör 22mm Kapasitif Buton |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..