.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas SPM18DP4EC2 Plastik Cisimden Yansımalı NPN-NO/NC 400mm LED'li 2m Kablolu M18 Fotoelektrik Sensör, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir fotoelektrik sensör çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; çalışma gerilimi olarak 10-30V DC, koruma sınıfı olarak IP65, seri bilgisi olarak SPM Serisi Fotoelektrik Sensör bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ürün | Fotoelektrik Sensör |
|---|---|
| Seri | SPM Serisi Fotoelektrik Sensör |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Tip | Cisimden Yansımalı |
| Çıkış / Kontak Tipi | NPN-NO/NC |
| Algılama Mesafesi | 400mm |
| Özellik | LED'li |
| Bağlantı Tipi | 2m Kablolu |
| Bağlantı /anma Ölçüsü | M18 |
| Çalışma Gerilimi | 10-30V DC |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 1500 VAC |
| Darbe Dayanım Gerilimi (Uimp) | 75V DC |
| Çalışma Sıcaklığı | -5°C...+55°C |
| Kirlenme Derecesi | 3 |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Histerisis | <%15 Sr (etkin çalışma mesafesi) |
| Kontak Sayısı | 1 |
| Tekrarlama Doğruluğu | <0,1 Sr |
| Anahtarlama Frekansı | 2 ms (Tepki Süresi) |
| Ters Polarite Koruması | VAR |
| Kısa Devre Koruması | VAR |
| Max. Yük Akımı | Çıkış tarama 200mA |
| Sıcaklık Ile Kayma | <0,1 Sr |
| İlk Açılış Öncesi Gecikme | ≤100 ms |
| Yüksüz Akım | < 15 mA |
| Sızıntı Akımı | ≤0,5mA |
| Min. Yük Akımı | < 1mA |
| Gerilim Düşümü | < 2 V |
| Dalgalanma (gerilim) | < %10 |
| EMC | 61000-4-3 3V/m -- 61000-4-6 3 |
| Şartlı Kısa Devre Akımı | 100A |
| Kullanım Kategorisi - Beyan Çalışma Akımı | DC13 - 200mA |
| Algılama Yüzü | PC |
| Kablo Sayısı Ve Kesit Alanı | 4 x 0,25 mm2 |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | SPM18DP4EC2 |
| Ürün Adı | Emas SPM18DP4EC2 Plastik Cisimden Yansımalı NPN-NO/NC 400mm LED'li 2m Kablolu M18 Fotoelektrik Sensör |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..