.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas SPQ50RP2CSX Plastik Reflektörden Yansımalı Röle Çıkışlı7m LED'li M12*4 KonnektörKare 50 mm Fotoelektrik Sensör, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir kare fotoelektrik sensör çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; çalışma gerilimi olarak 24-240 V AC/DC, koruma sınıfı olarak IP50, seri bilgisi olarak SPQ Serisi Kare Fotoelektrik Sensör bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ürün | Kare Fotoelektrik Sensör |
|---|---|
| Seri | SPQ Serisi Kare Fotoelektrik Sensör |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Tip | Reflektörden Yansımalı |
| Çıkış / Kontak Tipi | Röle Çıkışlı |
| Algılama Mesafesi | 7m |
| Özellik | LED'li |
| Bağlantı Tipi | M12*4 Konnektör |
| Bağlantı /anma Ölçüsü | 50 mm |
| Çalışma Gerilimi | 24-240 V AC/DC |
| Çalışma Frekansı | 50/60 Hz |
| Kontak Akımı (ie) | 250VAC 3A (rezistif) |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 1500 VAC |
| Darbe Dayanım Gerilimi (Uimp) | 75V DC |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C...+65°C |
| Kirlenme Derecesi | 3 |
| Koruma Sınıfı | IP50 |
| Histerisis | <%15 Sr (etkin çalışma mesafesi) |
| Kontak Sayısı | 1 |
| Tekrarlama Doğruluğu | <0,1 Sr |
| Anahtarlama Frekansı | 100 ms (Tepki Süresi) |
| Sıcaklık Ile Kayma | <0,1 Sr |
| İlk Açılış Öncesi Gecikme | ≤100 ms |
| Dalgalanma (gerilim) | < %10 |
| EMC | 61000-4-3 3V/m -- 61000-4-6 3 |
| Algılama Yüzü | PC |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | SPQ50RP2CSX |
| Ürün Adı | Emas SPQ50RP2CSX Plastik Reflektörden Yansımalı Röle Çıkışlı7m LED'li M12*4 KonnektörKare 50 mm Fotoelektrik Sensör |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..