.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Ek G/Ç modülü |
|---|---|
| Seri Uyumluluğu | Altivar Process ATV600 Altivar Machine ATV340 Altivar Process ATV900 Easy Altivar 610 |
| Giriş/Çıkış Tipi | 2 analog giriş yapılandırılabilir gerilim, akım veya prob 6 Dijital giriş 2 Dijital çıkış |
| Analog Giriş Sayısı | 2 |
| Analog Giriş Tipi | AI4, AI5 yapılandırılabilir akım: 0...20 mA/4...20 mA, örnekleme süresi: 0…1 ms, çözünürlük: 14 bit AI4, AI5 yapılandırılabilir gerilim: - 10...10 V DC 24 V maks, empedans: 20 kOhm, örnekleme süresi: 0…1 ms, çözünürlük: 14 bit AI4, AI5 yapılandırılabilir PTC, Pt 100, Pt 1000, örnekleme süresi: 0…1 ms, çözünürlük: 14 bit |
| Dijital Çıkış Sayısı | 2 |
| Dijital Çıkış Tipi | (DQ11, DQ12) atanabilir lojik, örnekleme süresi: 1 ms |
| Dijital Çıkış Lojiği | (DQ11, DQ12) negatif (DQ11, DQ12) pozitif |
| Dijital Giriş Sayısı | 6 |
| Dijital Giriş Tipi | DI11...DI16) programlanabilir, empedans: 250 Ohm, örnekleme süresi: 1 ms |
| Dijital Giriş Lojiği | Negatif (DI11...DI16) Pozitif (DI11...DI16) |
| Dijital Giriş Akımı | 2,5 mA |
| Dijital Çıkış Gerilimi | 24 V DC (gerilim limitleri: <= 30 V) atanabilir lojik |
|---|---|
| Maksimum Çıkış Akımı | 100 mA, atanabilir lojik |
| Dijital Giriş Gerilimi | 24 V DC (gerilim limitleri: <= 30 V) için programlanabilir |
| Elektrikli Bağlantı | Çıkarılabilir yaylı terminal bloğu, 1,5 mm² / AWG 16 |
| Koruma Tipi | Ters polarite koruması: dijital giriş Kısa devre koruması: çıkış |
| Ürün Ağırlığı | 0,5 kg |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 6,500 cm x 13,000 cm x 19,000 cm, 161,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 16 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 3,272 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..