.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony Safety Automation |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Güvenlik modülü |
| Güvenlik Modülü Adı | XPSUAT |
| Güvenlik Modülü Uygulaması | Eşdeğer kontakları izleme Acil durdurma, koruma ve ışık perdesi izleme için Basınca duyarlı 4 telli koruyucu cihazların izlenmesi |
| Modülün Fonksiyonu | 2 NK kontak ile acil durdurma düğmesi 1 veya 2 limit anahtarlı koruma izleme 2 PNP sensörünün izlenmesi Manyetik anahtar izleme Işık perdesi izleme RFID anahtarı Elektriğe hassas koruma ekipmanının (ESPE) izlenmesi Algılama matı/kenarları Yakınlık sensörü izleme İzleme 1 PNP + 1 NPN sensörü |
| Güvenlik Seviyesi | PL e/kategori 4 değerine erişebilir for normally open relay contact 'e uygunISO 13849-1 SILCL 3'e erişebilir for normally open relay contact 'e uygunIEC 62061 SIL 3'e erişebilir for normally open relay contact 'e uygunIEC 61508 PL c/kategori 1 değerine erişebilir for normally closed relay contact 'e uygunISO 13849-1 SILCL 1'e erişebilir for normally closed relay contact 'e uygunIEC 62061 Can reach SIL 1 for normally closed relay contact 'e uygunIEC 61508 |
| Güvenlik Güvenilirlik Verisi | MTTFd > 30 years 'e uygunISO 13849-1 Dcavg >= 99 % 'e uygunISO 13849-1 PFHd = 0.94E-09 for SS0 'e uygunISO 13849-1 PFHd = 0.95E-09 for SS1 'e uygunISO 13849-1 HFT = 1 'e uygunIEC 62061 PFHd = 0.94E-09 for SS0 'e uygunIEC 62061 PFHd = 0.95E-09 for SS1 'e uygunIEC 62061 SFF > 99% 'e uygunIEC 62061 HFT = 1 'e uygunIEC 61508-1 PFHd = 0.94E-09 for SS0 'e uygunIEC 61508-1 PFHd = 0.95E-09 for SS1 'e uygunIEC 61508-1 SFF > 99% 'e uygunIEC 61508-1 Type = B 'e uygunIEC 61508-1 |
| Elektrikli Devre Tipi | NC çifti PNP çifti Antivalent çift OSSD çifti |
| Bağlantılar - Terminaller | Çıkarılabilir vidalı terminal bloğu, 0,2...2,5 mm² katı veya esnek Çıkarılabilir vidalı terminal bloğu, 0,25...2,5 mm² halkalı ve esnek tekli iletken Çıkarılabilir vidalı terminal bloğu, 0,2...1,5 mm² katı veya esnek İkiz iletken Çıkarılabilir vidalı terminal bloğu, 2 x 0.25...1 mm² halkalı ve esnek without cable end, with bezel Çıkarılabilir vidalı terminal bloğu, 2 x 0.5...1.5 mm² halkalı ve esnek kablo uçlu, şevli |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 24 V AC % - 15...10 24 V DC - 20...20 % |
| Girişler Arasında Senkronizasyon Süresi | 0,5 sn 2 s 4 sn |
|---|---|
| Başlatma Tipi | Otomatik/manuel/izlenen |
| W Cinsinden Güç Tüketimi | 3 W 24 V DC |
| Va Cinsinden Güç Tüketimi | 6,5 VA 24 V AC 50/60 Hz |
| Giriş Koruma Tipi | Iç, elektronik |
| Safety Outputs | 1 NK yapılandırılabilir 3 NA yapılandırılabilir 3 NA immediate |
| Safety Inputs | 2 positive safety input 24 V DC 8 mA 1 negative safety input |
| Maximum Wire Resistance | 500 Ohm |
| Zaman Gecikme Aralığı | 0...900 s off gecikme |
| Giriş Uyumluluğu | Normally closed circuit 'e uygunISO 14119 XC limit anahtarı 'e uygunISO 14119 Mekanik sensör 'e uygunISO 14119 Normally closed circuit 'e uygunISO 13850 Antivalent pair 'e uygunISO 14119 OSSD pair 'e uygunIEC 61496-1-2 3 telli yakınlık sensörleri PNP |
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | 5 A AC-1 for normally open relay contact 3 A AC-15 for normally open relay contact 5 A DC-1 for normally open relay contact 3 A DC-13 for normally open relay contact 3 A AC-1 for normally closed relay contact 1 A AC-15 for normally closed relay contact 3 A DC-1 for normally closed relay contact 1 A DC-13 for normally closed relay contact |
| Control Outputs | 4 on/off yapılandırılabilir pulsed output |
| Giriş/Çıkış Tipi | Semiconductor output 24 V DC, 20 mA Z2, not safety-related Pulsed output for diagnostics 24 V DC, 20 mA Z1, not safety-related |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 16 A |
| Ilgili Sigorta Değeri | 10 A gG için NA röle çıkış devresi 'e uygunIEC 60947-1 |
| Minimum Çıkış Akımı | 20 mA için röle çıkışı |
| Minimum Çıkış Gerilimi | 24 V için röle çıkışı |
| Giriş Açık Olduğunda Maksimum Yanıt Süresi | 20 ms |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 250 V (kirlilik derecesi 2) 'e uygunIEC 60947-1 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 4 kV asiri gerilim kategorisi II 'e uygunIEC 60947-1 |
| Montaj Desteği | 35 mm simetrik DIN rayı |
| Derinlik | 120 mm |
| Yükseklik | 100 mm |
| Genişlik | 45 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,350 kg |
| Standartlar | IEC 60947-5-1 IEC 61508-1 functional safety standard IEC 61508-2 functional safety standard IEC 61508-3 functional safety standard IEC 61508-4 functional safety standard IEC 61508-5 functional safety standard IEC 61508-6 functional safety standard IEC 61508-7 functional safety standard ISO 13849-1 functional safety standard IEC 62061 functional safety standard |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | TÜV cULus |
| Ip Koruma Derecesi | IP54 (mounting area) 'e uygunIEC 60947-1 IP40 (muhafaza) 'e uygunIEC 60947-1 IP20 (terminaller) 'e uygunIEC 60947-1 |
| Depolama Ortam Koşulları | -25…85 °C |
| Bağıl Nem | 5…95 % yoğuşmasız |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 6,500 cm x 15,500 cm x 13,500 cm, 440,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 16 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 7,706 kg |
| Package 3 | P06, 128 Adet, 77,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 72,160 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..