.png)
Tükendi
Gelince Haber VerGwest 3495 GW-MR1 1MM Delikli Saç Montaj Rayı (1MT), pano üretimi, bakım operasyonu ve saha montajı gibi süreçlerde güvenilir sonuç almak isteyen kullanıcılar için tercih edilen bir elektrik bağlantı ve kontrol ürünü ürünüdür.
Endüstriyel ve ticari uygulamalarda bağlantı, koruma veya kontrol ihtiyacına yönelik pratik kullanım sağlayan bir ürün olarak öne çıkar.
Bir kontrol panelindeki kabloların yönlendirilmesi de çok yaygın bir uygulama alanıdır.
DIN Rayları kontrol panelleri oluşturmak için kullanılır.
Model yapısı, montaj planlamasında doğru ürün seçimi yapılmasına yardımcı olurken bakım ve yedekleme süreçlerinde de pratiklik sunar.
| Malzeme | Galvaniz Kaplama |
|---|---|
| Genişlik | 35mm |
| Derinlik | 7,5mm |
| Uzunluk | 30cm |
| Ürün Adı | GW-MR1 1MM DELİKLİ SAC MONTAJ RAYI (1MT) |
|---|---|
| Ürün Kodu | 3495 |
| Marka | GWEST |
| Kısa Açıklama | Bağlantı Elemanları - Delikli Montaj Rayları |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..