.png)
Tükendi
Gelince Haber VerGwest 4210 19,1 Mm (Seffaf) Daralan Makaron ( Rohs ), uygulama sahasında düzenli montaj, güvenli bağlantı ve sürdürülebilir performans hedefleyen profesyonel kullanım için geliştirilmiş bir daralan makaron çözümüdür.
İzolasyon, mekanik koruma ve düzenli kablo sonlandırması gereken uygulamalarda kullanıma uygundur; kablo yüzeyini çevresel etkiler karşısında daha korunaklı hale getirir.
Isıyla Daralan Makaronlar, telleri dış rahatsızlıklardan korumak için telleri veya kabloları bir yalıtım tüpüne kaplama yöntemidir.
Isıyla büzülme işlemi düşündüğünüzden daha basittir, teli yalıtıma ihtiyacınız olan yere yerleştirin ve manşonu ısıtın.
| Malzeme | Polyolefin |
|---|---|
| Daralma Oranı | 2/1 |
| Yanmazlık | Kendi kendine söner |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C -- +125°C |
| Voltaj | 600V |
| Ürün Adı | 19,1 mm (SEFFAF) DARALAN MAKARON ( ROHS ) |
|---|---|
| Ürün Kodu | 4210 |
| Marka | WOER |
| Kısa Açıklama | Makaronlar - Isı İle Daralan Renkli Makaronlar |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Fatura mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..