.png)
Tükendi
Gelince Haber VerGwest 4240 4,8 Mm (Mavi) Daralan Makaron ( Rohs ), endüstriyel elektrik uygulamalarında düzen, güvenlik ve uzun ömür beklentisini aynı anda karşılamaya yardımcı olan bir daralan makaron seçeneğidir.
Bağlantı ve ek bölgelerinde koruyucu kılıf görevi görür; kablonun dış yüzeyini daha güvenli ve düzenli hale getirerek saha kullanımını destekler.
Isıyla Daralan Makaronlar, telleri dış rahatsızlıklardan korumak için telleri veya kabloları bir yalıtım tüpüne kaplama yöntemidir.
Isıyla büzülme işlemi düşündüğünüzden daha basittir, teli yalıtıma ihtiyacınız olan yere yerleştirin ve manşonu ısıtın.
Doğru ürün eşleştirmesi için ihtiyaç duyulan model ve seri bilgilerini taşıyan bu yapı, proje ve bakım süreçlerinde verimli kullanım sağlar.
| Malzeme | Polyolefin |
|---|---|
| Daralma Oranı | 2/1 |
| Yanmazlık | Kendi kendine söner |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C -- +125°C |
| Voltaj | 600V |
| Ürün Adı | 4,8 mm (MAVİ) DARALAN MAKARON ( ROHS ) |
|---|---|
| Ürün Kodu | 4240 |
| Marka | WOER |
| Kısa Açıklama | Makaronlar - Isı İle Daralan Renkli Makaronlar |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Fatura mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..