.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Zelio Logic |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Modem haberleşme arayüzü |
| Yedeklenen Veri | Flash bellek |
| Kit Düzenleme | 1 x SR2CBL07 Modem haberleşme arayüzü |
|---|---|
| Ürün Uyumluluğu | SR2E..... SR.B..... |
| Kullanılabilir Işlev | Bellenim izlemeyi güncelleme Alarmı e-posta adresine gönderme Alarm gönderme/talimat alma Aktarım programı |
| Mesajların Sayısı | 28 |
| Elektrikli Veri Kayıt | Dijital ve dijital değer Telefon/e-posta Tarih ve süre |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 12...24 V DC |
| Besleme Gerilimi Limitleri | 10…28,8 V |
| Maksimum Besleme Akımı | 30 mA 12 V 30 mA 24 V 550 A |
| W Cinsinden Güç Dağılımı | 1,1 W |
| Ters Polarite Koruması | Ile |
| Ilgili Sigorta Değeri | 1 A |
| Elektrikli Bağlantı | 1 kablo Com-M Zelio'ya özel, RS232 seri, özel Zelio haberleşme protokolü için modemle bağlantı, AT komutları 1 kablo Com-Z Zelio'ya özel, özel Zelio haberleşme protokolü için Zelio Logic akıllı röleleri SR.B..... ve SR2 E..... Versiyon (>= V3.1) |
| Yalıtım | 1780 V opto birleştirici, konnektör tipi: Zelio'ya özel Com-Z SR2 CBL07 kablosuyla, konnektör tipi: Zelio'ya özel Com-M |
| Bağlantılar - Terminaller | Vidalı terminaller, 1 x 0,2...1 x 2,5 mm² (AWG 25...AWG 14) yarı katı Vidalı terminaller, 1 x 0,2...1 x 2,5 mm² (AWG 25...AWG 14) katı Vidalı terminaller, 2 x 0,2...2 x 1,5 mm² (AWG 24...AWG 16) katı Vidalı terminaller, 1 x 0,25...1 x 2,5 mm² (AWG 24...AWG 14) esnek Kablo uçlu Vidalı terminaller, 2 x 0,25...2 x 0,75 mm² (AWG 24...AWG 18) esnek Kablo uçlu |
| Sıkma Torku | 0,5 N.m |
| Ürün Ağırlığı | 0,2 kg |
| Ürün Sertifikaları | GOST CSA C-Tick UL |
|---|---|
| Standartlar | IEC 61000-4-11 IEC 61000-4-3 IEC 60068-2-27 Ea IEC 61000-4-4 seviye 3 IEC 61000-4-12 IEC 61000-4-5 IEC 61000-4-2 seviye 3 IEC 61000-4-6 seviye 3 IEC 60068-2-6 Fc |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 'e uygunIEC 60529 (terminal bloğu) IP40 'e uygunIEC 60529 (ön panel) |
| Çevresel Özellik | EMC yönergesi conforming to IEC 61000-6-2 EMC yönergesi conforming to IEC 61000-6-3 EMC yönergesi conforming to IEC 61000-6-4 EMC yönergesi conforming to IEC 61131-2 zone B Düşük gerilim yönergesi conforming to IEC 61131-2 |
| Kesinti Yayılmalı/Iletimli | Sınıf B 'e uygunIEC 55022-11 Group 1 |
| Kirletme Derecesi | 2 'e uygunIEC 61131-2 |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -20…40 °C 'e uygunIEC 60068-2-1 ve IEC 60068-2-2 -20…55 °C 'e uygunIEC 60068-2-1 ve IEC 60068-2-2 |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Çalışma Yüksekliği | 2000 m |
| Maksimum Yükseklikte Taşıma | 3048 m |
| Bağıl Nem | 95 % yoğuşma veya damlayan su olmadan |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 6,600 cm x 10,200 cm x 13,500 cm, 219,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 20 Adet, 15,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 4,865 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..