.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Easy Lexium 16 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Hareket servo sürücü |
| Ürün Grubu | LXM16D |
| Sürücü Biçimi | Kompakt gövde |
| Hat Akımı | 14,4 A, THDI 144,8 % -de 220 V, monofaze |
| Fazların Ağ Sayısı | Monofaze |
|---|---|
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 220 V (% - 15...10) için monofaze |
| Besleme Gerilimi Limitleri | 200…240 V monofaze |
| Besleme Frekansı | 50/60 Hz - 5...5 % |
| Şebeke Frekansı | 47,5...63 Hz |
| Sürekli Çıkış Akımı | 8,3 A |
| Çıkış Akımı 3s Tepe | 30 A -de 220 V |
| Sürekli Güç | 1500 W -de 220 V |
| Nominal Güç | 1,5 kW -de 220 V 8 kHz |
| Anahtarlama Frekansı | 8 kHz |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Maksimum Kaçak Akımı | 3,5 mA |
| Çıkış Gerilimi | <= güç besleme gerilimi |
| Elektrik Yalıtımı | Güç ve kontrol arasında |
| Kablonun Tipi | 1 ekranlı bükülmüş çift 0…40 °C) |
| Elektrikli Bağlantı | Yaylı terminal, kelepçeleme kapasitesi: 0,2...2,5 mm², AWG 24...AWG 12 (L, N, P+, PB, U, V, W) |
| Sıkma Torku | PE (toprak): 1,4 N.m |
| Dijital Giriş Sayısı | 6 programlanabilir (CN1) 2 pulse train input (PTI) (CN1) |
| Dijital Giriş Gerilimi | 24 V DC için lojik |
| Dijital Giriş Lojiği | Pozitif veya negatif (CN1) |
| Dijital Çıkış Sayısı | 3 3 |
| Dijital Çıkış Tipi | Lojik (CN1) -de 12...24 V DC Pulse train output (PTO) (CN1) |
| Dijital Çıkış Gerilimi | 12...24 V DC |
| Dijital Çıkış Lojiği | Blok (CN1) |
| Kontrol Sinyali Tipi | Servo motor enkoder geri beslemesi CN2 |
| Koruma Tipi | Ters polariteye karşı: giriş sinyali Kısa devrelere karşı: çıkış sinyali Ters polariteye karşı: çıkış sinyali Aşırı akım: motor and driver Aşırı gerilim: driver Düşük gerilim: driver Aşırı ısınma: driver Aşırı yük: motor and driver Aşırı hız: motor |
| Fiziksel Arayüz | Mini-B USB için Modbus Seri hat bağımlı |
| Durum Led'i | 1 LED (kırmızı) charge |
| Sinyalleme Fonksiyonu | Servo durumu ve hata kodları beş 7 basamaklı ekran ünitesi |
| İşaretleme | CE |
| Soğutmanın Tipi | Fan |
| Çalışma Konumu | Dikey |
| Ürün Uyumluluğu | Servo motor BCH16 (130 mm, 1 motor yigini) |
| Genişlik | 65 mm |
| Yükseklik | 150 mm |
| Derinlik | 185,2 mm |
| Ürün Ağırlığı | 1,5 kg |
| Emc Filtresi | EMC filtresi olmadan |
|---|---|
| Elektromanyetik Uyumluluk | Iletimli emisyon - test level: seviye 3 kategori C3 conforming to IEC 61800-3 |
| Standartlar | IEC 61800-5-1 |
| Ürün Sertifikaları | CE |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 |
| Titreşim Direnci | 3M4 genlik = 3 mm[Alan](f =[Alan]9…200 Hz) 'e uygunIEC 60721-3-3 |
| Darbe Dayanımı | 10 gn, tip l 'e uygunIEC 60721-3-3 |
| Bağıl Nem | 5…95 % yoğuşmasız |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | 0…40 °C (olmadan) 40…55 °C (değer kaybı faktörü ile) |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Çalışma Yüksekliği | 1000...2000 m akım değer kaybı ile |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 11,000 cm x 21,500 cm x 24,500 cm, 1,752 kg |
|---|---|
| Package 2 | S04, 7 Adet, 30,000 cm x 40,000 cm x 60,000 cm, 13,127 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..