.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony ST6 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Dokunmatik panel ekranı |
| Işlemci Adı | ARM Cortex-A8 |
| Bellek Açıklaması | 512 MB device memory 128 MB user data memory 512 kB yedek bellek |
| Ekran Boyutu | 4 inç |
|---|---|
| Ekran Tipi | Renkli TFT LCD |
| Ekran Rengi | 16 milyon renk |
| Ekran Çözünürlüğü | 480x272 piksel |
| Dokunmatik Panel | Tekli dokunmatik analog dirençli |
| Arka Aydınlatma Ömrü | 50000 saatile Beyaz |
| Parlaklık | 16 seviye |
| Karakter Yazı Tipi | ASCII ASCII (Avrupa karakterleri) Çince (basitleştirilmiş Çince) Japonca (ANK, Kanji) Katakana Korece Tayvanca (geleneksel Çince) |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 24 V DC (+/- %20) |
| Güç Tüketimi | 6,9 W |
| Kalkış Akımı | 30 A |
| Yerel Sinyalleme | Durum LED'i yeşil, sabit için çevrimdışı Durum LED'i yeşil, sabit için çalışıyor Durum LED'i yeşil, yanıp sönen için çalışıyor Durum LED'i yeşil, sönen için beklemede Durum LED'i turuncu, yanıp sönen için yazılım başlatılıyor Durum LED'i kırmızı, sabit için güç besleme (ON) Durum LED'i kırmızı, yanıp sönen için çalışıyor Durum LED'i kırmızı, off için güç besleme (OFF) |
| Sayfaların Sayısı | 200 uygulama sayfası |
| Port Ethernet | 10/100BASE |
| Entegre Bağlantı Tipi | 1 COM1 seri bağlantı - 1 SUB-D 9 pimli dişi - RS232C/RS485 (hiz: 2400...115200 bps)alt COM1 seri bağlantı (hiz: 2400...187500 bps)back 1 USB 2.0 tip Aback 1 USB 2.0 type micro Balt 1 Ethernet - dişi RJ45 - RS485 |
| Besleme | Harici besleme |
| Gerçek Zamanlı Saat | Dahili 0...50 °C Dahili 10...90 % RH |
| Karşıdan Yüklenebilir Protokoller | Modbus Uni-TE Üçüncü taraf protokoller |
| Ürün Markası | Schneider Electric Modicon Mitsubishi Melsec Omoron Sysmac Rockwell Automation Allen-Bradley Siemens Simatic |
| Sabitleme Modu | 2 vidayla, montaj yeri 1,6...5 mm ince panel 'e uygunUL 61010-2-201 2 vidayla 'e uygunIEC 61131-2 2 vidayla 'e uygunIEC 61000-6-2 |
| Muhafaza Malzemesi | PC |
| Ön Malzeme | Alüminyum |
| İşaretleme | CE |
| Kesim Boyutları | 118.5 x 92.5 mm panel cut dimension |
| Yükseklik | 108,5 mm |
| Genişlik | 134,5 mm |
| Derinlik | 43 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,4 kg |
| Mikro Kırılmalara Bağışıklık | 2 ms |
|---|---|
| Standartlar | IEC 61000-6-4 IEC 61000-6-2 IEC 61131-2 UL 61010-2-201 CSA C22.2 No 61010-2-201 |
| Ürün Sertifikaları | CSA CE UKCA |
| Direktifler | 2014/35/EU - alçak gerilim direktifi 2014/30/EU - elektromanyetik uyumluluk |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | 0…50 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -20…60 °C |
| Bağıl Nem | 10…90 % yoğuşmasız |
| Çalışma Yüksekliği | 2000 m |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 'e uygunIEC 61131-2 (arka panel) IP65 'e uygunIEC 61131-2 (ön panel) |
| Nema Koruma Derecesi | NEMA 4 ön panel (iç mekan kullanımı) NEMA 13 front panel (in enclosure) |
| Darbe Dayanımı | 147 m/s² için 11 ms (10 döngü için X, Y, Z yönleri (yakl. 100 dk)) 'e uygunIEC 61131-2 |
| Titreşim Direnci | +/- 3,5 mm[Alan](f =[Alan]5…9 Hz) 10 döngü için X, Y, Z yönleri (yakl. 100 dk) 'e uygunIEC 61131-2 9,8 m/s²[Alan](f =[Alan]9…150 Hz) |
| Elektromanyetik Uyumluluk | Elektrik hızlı geçici/patlama bağışıklık testi - test level: 2 kV (güç portları) conforming to IEC 61000-4-4 Elektrik hızlı geçici/patlama bağışıklık testi - test level: 1 kV (sinyal portları) Elektrostatik deşarj bağışıklık testi - test level: 6 kV (kontak deşarjı) conforming to IEC 61000-4-2 seviye 3 Elektrostatik deşarj bağışıklık testi - test level: 8 kV (hava deşarjı) |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 8,000 cm x 13,700 cm x 18,500 cm, 463,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 12 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 6,200 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..