.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Altivar Machine ATV340 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Değişken hızlı sürücü |
| Ürüne Özel Uygulama | Makine |
| Montaj Tipi | Duvara monte |
| Model | Standart tip |
| Haberleşme Port Protokolü | Ethernet/IP Modbus TCP Modbus seri |
| Seçenek Kartı | Iletişim modülü, Profinet Iletişim modülü, DeviceNet Iletişim modülü, CANopen Iletişim modülü, EtherCAT |
| Fazların Ağ Sayısı | 3 faz |
| Besleme Frekansı | 50...60 Hz +/- 5 % |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 380...480 V % - 15...10 |
| Nominal Çıkış Akımı | 106,0 A |
| Motor Gücü Kw | 75 kW için normal şart 55 kW için Ağır şart |
| Motor Gücü Hp | 100 hp için normal şart 75 hp için Ağır şart |
| Emc Filtresi | Sınıf C3 EMC filtresi entegre |
| Ip Koruma Sınıfı | IP20 |
| Koruma Sınıfı | UL tip 1 |
| Dijital Giriş Sayısı | 8 |
|---|---|
| Dijital Giriş Tipi | PTI güvenli tork kapatma: 0…30 kHz, 24 V DC (30 V) DI1...DI5 darbe girişi olarak programlanabilir, 24 V DC (30 V), empedans: 3,5 kOhm programlanabilir |
| Önceden Ayarlı Hız Sayısı | 16 önceden ayarlı hız |
| Dijital Çıkış Sayısı | 1,0 |
| Dijital Çıkış Tipi | Programmable output DQ1, DQ2 30 V DC 100 mA |
| Analog Giriş Sayısı | 3 |
| Analog Giriş Tipi | AI1 yazılım-yapılandırılabilir akım: 0...20 mA, empedans: 250 Ohm, çözünürlük 12 bit AI1 software-configurable temperature probe or water level sensor AI1 yazılım-yapılandırılabilir gerilim: 0...10 V DC, empedans: 31.5 kOhm, çözünürlük 12 bit AI2 yazılım-yapılandırılabilir gerilim: - 10...10 V DC, empedans: 31.5 kOhm, çözünürlük 12 bit |
| Analog Çıkış Sayısı | 2 |
| Analog Çıkış Tipi | Yazılım-yapılandırılabilir gerilim AQ1, AQ2: 0...10 V DC empedans 470 Ohm, çözünürlük 10 bit Yazılım-yapılandırılabilir akım AQ1, AQ2: 0...20 mA empedans 500 Ohm, çözünürlük 10 bit |
| Röle Çıkış Sayısı | 3 |
| Çıkış Gerilimi | <= güç besleme gerilimi |
| Röle Çıkış Tipi | Röle çıkışları R1A Röle çıkışları R1C elektriksel dayanıklılık 100000 cycles Röle çıkışları R2A Röle çıkışları R2C elektriksel dayanıklılık 100000 cycles |
| Maksimum Anahtarlama Akımı | Röle çıkışı R1C üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 3 A -de 250 V AC Röle çıkışı R1C üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 3 A -de 30 V DC Röle çıkışı R1C üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 250 V AC Röle çıkışı R1C üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 30 V DC Röle çıkışı R2C üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 5 A -de 250 V AC Röle çıkışı R2C üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 5 A -de 30 V DC Röle çıkışı R2C üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 250 V AC Röle çıkışı R2C üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 30 V DC |
| Minimum Anahtarlama Akımı | Röle çıkışı R1B: 5 mA -de 24 V DC Röle çıkışı R2C: 5 mA -de 24 V DC |
| Fiziksel Arayüz | 2 telli RS 485 |
| Konnektör Tipi | 3 RJ45 |
| Erişim Yöntemi | Slave Modbus RTU Slave Modbus TCP |
| Iletim Hızı | 4,8 kbit/sn 9,6 kbit/sn 19,2 kbit/sn 38,4 kbit/sn |
| Iletim Çerçevesi | RTU |
| Adreslerin Sayısı | 1…247 |
| Veri Biçimi | 8 bit, yapılandırılabilir tek, çift veya paritesiz |
| Polarizasyon Tipi | Empedans yok |
| 4 Kadranlı Çalışma Mümkün | Doğru |
| Asenkron Motor Kontrol Profili | Değişken moment standardı Optimum moment modu Sabit tork standartı |
| Senkron Motor Kontrol Profili | Relüktans motor Sabit mıknatıslı motor |
| Kirletme Derecesi | 2 'e uygunIEC 61800-5-1 |
| Maksimum Çıkış Frekansı | 0,599 kHz |
| Hızlanma Ve Yavaşlama Rampaları | 0,01...9999 sn arasında ayrı olarak doğrusal ayarlanabilir S, U veya özelleştirilmiş |
| Motor Kayma Kompanzasyonu | Sürekli mıknatıslı motor yasasında bulunmaz Otomatik her türlü yük Bastırılabilir Ayarlanabilir |
| Anahtarlama Frekansı | 1...8 kHz ayarlanabilir 2,5...8 kHz değer kaybı faktörü ile |
| Nominal Anahtarlama Frekansı | 2,5 kHz |
| Durana Kadar Frenleme | DC enjeksiyon ile |
| Fren Kesici Entegre | Doğru |
| Hat Akımı | 131,3 A -de 380 V (normal şart) 112,7 A -de 480 V (normal şart) 98,9 A -de 380 V (Ağır şart) 86,9 A -de 480 V (Ağır şart) |
| Hat Akımı | 131,3 A -de 380 V with internal line choke (normal şart) 112,7 A -de 480 V with internal line choke (normal şart) 98,9 A -de 380 V with internal line choke (Ağır şart) 86,9 A -de 480 V with internal line choke (Ağır şart) 98,9 A 86,9 A |
| Maksimum Giriş Akımı | 131,3 A |
| Maksimum Çıkış Voltajı | 480 V |
| Görünen Güç | 93,7 kVA -de 480 V (normal şart) 72,2 kVA -de 480 V (Ağır şart) |
| Maksimum Geçici Akım | 174 A süresince 60 s (normal şart) 159 A süresince 60 s (Ağır şart) 174 A süresince 2 s (normal şart) 159 A süresince 2 s (Ağır şart) |
| Elektrikli Bağlantı | Vidalı terminal, kelepçeleme kapasitesi: 0,75...1,5 mm² için kontrol Vidalı terminal, kelepçeleme kapasitesi: 70...120 mm² için DC barası Vidalı terminal, kelepçeleme kapasitesi: 95...120 mm² için line side Vidalı terminal, kelepçeleme kapasitesi: 95...120 mm² için motor |
| Muhtemel Hat Isc | 50 kA |
| Yüksek Aşırı Yükte Temel Yük Akımı | 106,0 A |
| Düşük Aşırı Yükte Temel Yük Akımı | 145,0 A |
| W Cinsinden Güç Dağılımı | Doğal konveksiyon: 115 W -de 380 V 4 kHz (Ağır şart) Zorlamalı konveksiyon: 917 W -de 380 V 4 kHz (Ağır şart) Doğal konveksiyon: 158 W -de 380 V 4 kHz (normal şart) Zorlamalı konveksiyon: 1359 W -de 380 V 4 kHz (normal şart) |
| Elektrikli Bağlantı | Kontrol: vidalı terminal 0,75...1,5 mm²/AWG 18...AWG 16 DC barası: vidalı terminal 70...120 mm²/AWG 1/0...250 kcmil Hat tarafı: vidalı terminal 95...120 mm²/AWG 3/0...250 kcmil Motor: vidalı terminal 95...120 mm²/AWG 3/0...250 kcmil |
| Güvenlik Fonksiyonu Güvenli Yön (Sdi) Ile | Doğru |
| Güvenlik Fonksiyonu Ile Güvenli Çalışma Durdurma (Sos) | Doğru |
| Güvenlik Fonksiyonu Güvenli Konum (Sp) Ile | Yanlış |
| Güvenlik Fonksiyonu Ile Güvenli Programlanabilir Lojik | Yanlış |
| Güvenlik Fonksiyonu Ile Güvenli Hız İzleyici (Ssm) | Yanlış |
| Güvenlik Fonksiyonu Güvenli Durdurma 1 (Ss1) Ile | Yanlış |
| Sft Fct Güvenli Durdurma 2 (Ss2) Ile | Doğru |
| Güvenlik Fonksiyonu Ile Güvenli Tork Kapalı (Sto) | Yanlış |
| Kapalı Göstergeli | Doğru |
| Güvenlik Fonksiyonu Ile Güvenli Fren Yönetimi (Sbc/Sbt) | Yanlış |
| Güvenlik Fonksiyonu Ile Güvenli Sınırlı Konum (Slp) | Yanlış |
| Koruma Tipi | Termal koruma: motor Güvenli tork kapatma: motor Motor phase loss: motor Termal koruma: sürücü Güvenli tork kapatma: sürücü Aşırı ısınma: sürücü Aşırı akım: sürücü Output overcurrent between motor phase and earth: sürücü Output overcurrent between motor phases: sürücü Short-circuit between motor phase and earth: sürücü Motor fazları arasındaki kısa devre: sürücü Motor phase loss: sürücü DC Bus overvoltage: sürücü Hat besleme aşırı gerilimi: sürücü Hat besleme düşük gerilimi: sürücü Input supply loss: sürücü Exceeding limit speed: sürücü Kontrol devresinde kesme: sürücü |
| Genişlik | 271,0 mm |
| Yükseklik | 908,0 mm |
| Derinlik | 309,0 mm |
| Ürün Ağırlığı | 57,9 kg |
| Sürekli Çıkış Akımı | 145 A -de 4 kHz için normal şart 106 A -de 4 kHz için Ağır şart |
| Çalışma Yüksekliği | <= 4800 m with current derating above 1000m |
|---|---|
| Çalışma Konumu | Dikey +/- 10 derece |
| Ürün Sertifikaları | UL CSA TÜV EAC CTick |
| İşaretleme | CE |
| Standartlar | IEC 61800-3 IEC 61800-5-1 IEC 60721-3 IEC 61508 IEC 13849-1 UL 618000-5-1 UL 508C IEC 61000-3-12 |
| Maksimum Tork Değeri | <48 % tam yük 'e uygunIEC 61000-3-12 <48 % 80 % load 'e uygunIEC 61000-3-12 |
| Montaj Stili | Soğutma bloklu |
| Elektromanyetik Uyumluluk | Elektrostatik deşarj bağışıklık testi seviye 3 conforming to IEC 61000-4-2 Yayılmalı, radyo frekansı elektromanyetik alan bağışıklık testi seviye 3 conforming to IEC 61000-4-3 Elektrik hızlı geçici/patlama bağışıklık testi seviye 4 conforming to IEC 61000-4-4 1,2/50 µs - 8/20 µs kesinti bağışıklık testi seviye 3 conforming to IEC 61000-4-5 Iletimli radyo frekansı bağışıklık testi seviye 3 conforming to IEC 61000-4-6 |
| Çevre Sınıfı (Çalışma Sırasında) | IEC 60721-3-3'e göre sınıf 3C3 IEC 60721-3-3'e göre sınıf 3S3 |
| Darbe Etkisi Altında Maksimum Hızlanma (Çalışma Sırasında) | 150 m/sn² 11 ms'de |
| Titreşimsel Stres Altında Maksimum Hızlanma (Çalışma Sırasında) | 10 m/sn² 13...200 Hz'de |
| Titreşimli Yük Altında Maksimum Sapma (Çalışma Sırasında) | 2...13 Hz'de 1,5 mm |
| İzin Verilen Bağıl Nem (Depolama Sırasında) | EN 60721-3'e göre sınıf 3K5 |
| Soğutma Havası Hacmi | 295,0 m3/h |
| Soğutmanın Tipi | Zorlamalı konveksiyon |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | Sınıf III |
| Düzenleme Döngüsü | Ayarlanabilir PID regülatör |
| Gürültü Seviyesi | 62,4 dB |
| Kirletme Derecesi | 2 |
| Pil Tasarım Ömrü | -40…70 °C |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -15…50 °C olmadan (dikey konum) 50…60 °C değer kaybı faktörü ile (dikey konum) |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Yalıtım | Güç ve kontrol arasındaki terminaller |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 60,000 cm x 43,000 cm x 111,000 cm, 73,000 kg |
|---|
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..