.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Altivar 12 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Değişken hızlı sürücü |
| Ürüne Özel Uygulama | Basit makine |
| Montaj Tipi | Pano montajı |
| Haberleşme Port Protokolü | Modbus |
| Besleme Frekansı | 50/60 Hz +/- 5 % |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 200...240 V % - 15...10 |
| Nominal Çıkış Akımı | 10 A |
| Motor Gücü Kw | 2,2 kW |
| Motor Gücü Hp | 3 hp |
| Emc Filtresi | Entegre |
| Ip Koruma Sınıfı | IP20 |
| Dijital Giriş Sayısı | 4 |
|---|---|
| Dijital Çıkış Sayısı | 2 |
| Analog Giriş Sayısı | 1 |
| Analog Çıkış Sayısı | 1 |
| Röle Çıkış Sayısı | 1 |
| Fiziksel Arayüz | 2 telli RS 485 |
| Konnektör Tipi | 1 RJ45 |
| Sürekli Çıkış Akımı | 10 A -de 4 kHz |
| Erişim Yöntemi | Sunucu Modbus seri |
| Hız Kontrol Cihazı Çıkış Frekansı | 0,5…400 Hz |
| Hız Aralığı | 1…20 |
| Örnekleme Süresi | 20 ms, tolerans +/- 1 ms için lojik giriş 10 ms için analog giriş |
| Doğrusallık Hatası | Maksimum değerin +/- % 0,3'ü için analog giriş |
| Frekans Çözünürlüğü | Analog giriş: dönüştürücü A/D, 10 bit Ekran birimi: 0,1 Hz |
| Zaman Sabiti | 20 ms +/- 1 ms referans değişikliği için |
| Iletim Hızı | 9,6 kbit/sn 19,2 kbit/sn 38,4 kbit/sn |
| Iletim Çerçevesi | RTU |
| Adreslerin Sayısı | 1…247 |
| Veri Biçimi | 8 bit, yapılandırılabilir tek, çift veya paritesiz |
| Haberleşme Hizmeti | Bekleme kayıtlarını oku (03) 29 word Tek kayıtları yaz (06) 29 word Çoklu kayıtları yaz (16) 27 word Çoklu kayıtları oku/yaz (23) 4/4 word Cihaz tanımlamasını oku (43) |
| Polarizasyon Tipi | Empedans yok |
| 4 Kadranlı Çalışma Mümkün | Yanlış |
| Asenkron Motor Kontrol Profili | Sensörsüz akı vektör kontrolü Karesel gerilim/frekans oranı Gerilim/frekans oranı (V/f) |
| Maksimum Çıkış Frekansı | 4 kHz |
| Geçici Aşırı Moment | 150…170 % sürücü değerine ve motor tipine bağlı olarak nominal motor torku |
| Hızlanma Ve Yavaşlama Rampaları | 0 - 999,9 sn arası doğrusal U S |
| Motor Kayma Kompanzasyonu | Ayarlanabilir Fabrikada mevcut |
| Anahtarlama Frekansı | 2...16 kHz ayarlanabilir 4...16 kHz değer kaybı faktörü ile |
| Nominal Anahtarlama Frekansı | 4 kHz |
| Durana Kadar Frenleme | DC enjeksiyon ile |
| Fren Kesici Entegre | Yanlış |
| Hat Akımı | 24,0 A -de 100 V (Ağır şart) 20,2 A -de 120 V (Ağır şart) |
| Maksimum Giriş Akımı | 20,2 A |
| Maksimum Çıkış Voltajı | 240 V |
| Görünen Güç | 4,8 kVA -de 240 V (Ağır şart) |
| Maksimum Geçici Akım | 15,0 A süresince 60 s (Ağır şart) 16,5 A süresince 2 s (Ağır şart) |
| Şebeke Frekansı | 50...60 Hz |
| Bağıl Simetrik Ağ Frekansı Toleransı | 5 % |
| Muhtemel Hat Isc | 1 kA |
| Yüksek Aşırı Yükte Temel Yük Akımı | 10,0 A |
| W Cinsinden Güç Dağılımı | Forced cooling: 93,0 W |
| Güvenlik Fonksiyonu Güvenli Yön (Sdi) Ile | Yanlış |
| Güvenlik Fonksiyonu Ile Güvenli Çalışma Durdurma (Sos) | Yanlış |
| Güvenlik Fonksiyonu Güvenli Konum (Sp) Ile | Yanlış |
| Güvenlik Fonksiyonu Ile Güvenli Programlanabilir Lojik | Yanlış |
| Güvenlik Fonksiyonu Ile Güvenli Hız İzleyici (Ssm) | Yanlış |
| Güvenlik Fonksiyonu Güvenli Durdurma 1 (Ss1) Ile | Yanlış |
| Sft Fct Güvenli Durdurma 2 (Ss2) Ile | Yanlış |
| Güvenlik Fonksiyonu Ile Güvenli Tork Kapalı (Sto) | Yanlış |
| Kapalı Göstergeli | Yanlış |
| Güvenlik Fonksiyonu Ile Güvenli Fren Yönetimi (Sbc/Sbt) | Yanlış |
| Güvenlik Fonksiyonu Ile Güvenli Sınırlı Konum (Slp) | Yanlış |
| Koruma Tipi | Hat besleme aşırı gerilimi Hat besleme düşük gerilimi Çıkış fazları ve toprak arasındaki aşırı akım Aşırı ısınmaya karşı koruma Motor fazları arasındaki kısa devre Trifazede giriş faz kaybına karşı I²t değerinin sürekli hesaplanması ile sürücü üzerinden termal motor koruması |
| Sıkma Torku | 1,2 N.m |
| Yalıtım | Güç ve kontrol arasındaki elektrik |
| Set Başına Miktar | 1'li set |
| Genişlik | 105 mm |
| Yükseklik | 142 mm |
| Derinlik | 156,2 mm |
| Ürün Ağırlığı | 1,4 kg |
| Çalışma Yüksekliği | > 1000...2000 m 100 m başına % 1 akım düşüşüyle <= 1000 m olmadan |
|---|---|
| Çalışma Konumu | Dikey +/- 10 derece |
| Ürün Sertifikaları | NOM CSA C-Tick UL GOST RCM KC |
| İşaretleme | CE |
| Standartlar | UL 508C UL 618000-5-1 IEC 61800-5-1 IEC 61800-3 |
| Montaj Stili | Soğutma bloklu |
| Elektromanyetik Uyumluluk | Elektrik hızlı geçici/patlama bağışıklık testi seviye 4 conforming to IEC 61000-4-4 Elektrostatik deşarj bağışıklık testi seviye 3 conforming to IEC 61000-4-2 Iletimli kesintilere bağışıklık seviye 3 conforming to IEC 61000-4-6 Yayılmalı, radyo frekansı elektromanyetik alan bağışıklık testi seviye 3 conforming to IEC 61000-4-3 Kesinti bağışıklık testi seviye 3 conforming to IEC 61000-4-5 Gerilim düşüşleri ve kesintileri bağışıklık testi conforming to IEC 61000-4-11 |
| Çevre Sınıfı (Çalışma Sırasında) | IEC 60721-3-3'e göre sınıf 3C3 IEC 60721-3-3'e göre sınıf 3S2 |
| Darbe Etkisi Altında Maksimum Hızlanma (Çalışma Sırasında) | 150 m/sn² 11 ms'de |
| Titreşimsel Stres Altında Maksimum Hızlanma (Çalışma Sırasında) | 10 m/sn² 13...200 Hz'de |
| Titreşimli Yük Altında Maksimum Sapma (Çalışma Sırasında) | 2...13 Hz'de 1,5 mm |
| Soğutma Havası Hacmi | 16 m3/h |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | Sınıf III |
| Düzenleme Döngüsü | Ayarlanabilir PID regülatör |
| Elektromanyetik Emisyon | Yayılmalı emisyonlar ortam 1 kategori C2 'e uygunIEC 61800-3 2...16 kHz ekranlı motor kablosu Iletimli emisyonlar entegre EMC filtresi ile ortam 1 kategori C1 'e uygunIEC 61800-3 2, 4, 8, 12 ve 16 kHz ekranlı motor kablosu <5 m Iletimli emisyonlar ek EMC filtresi ile ortam 1 kategori C1 'e uygunIEC 61800-3 4...12 kHz ekranlı motor kablosu <20 m Iletimli emisyonlar ek EMC filtresi ile ortam 1 kategori C2 'e uygunIEC 61800-3 4...12 kHz ekranlı motor kablosu <50 m Iletimli emisyonlar ek EMC filtresi ile ortam 2 kategori C3 'e uygunIEC 61800-3 4...12 kHz ekranlı motor kablosu <50 m Iletimli emisyonlar entegre EMC filtresi ile ortam 1 kategori C2 'e uygunIEC 61800-3 4...16 kHz ekranlı motor kablosu <5 m Iletimli emisyonlar entegre EMC filtresi ile ortam 1 kategori C2 'e uygunIEC 61800-3 2, 4, 8, 12 ve 16 kHz ekranlı motor kablosu <10 m |
| Titreşim Direnci | 1 gn[Alan](f =[Alan]13…200 Hz) 'e uygunIEC 60068-2-6 1,5 mm tepeden tepeye[Alan](f =[Alan]3…13 Hz) - simetrik DIN rayında sökülen sürücü - 'e uygunIEC 60068-2-6 |
| Darbe Dayanımı | 15 gn için 11 ms 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Bağıl Nem | 5…95 % yoğuşmasız 'e uygunIEC 60068-2-3 5…95 % damlayan su olmadan 'e uygunIEC 60068-2-3 |
| Gürültü Seviyesi | 45 dB |
| Kirletme Derecesi | 2 |
| Pil Tasarım Ömrü | -25…70 °C |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -10…50 °C olmadan 50…60 °C °C başına % 2,2 akım düşüşüyle |
| Depolama Ortam Koşulları | -25…70 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 18,000 cm x 18,500 cm x 18,500 cm, 1,767 kg |
|---|---|
| Package 2 | S06, 30 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 65,950 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..