.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Altivar Machine ATV320 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Değişken hızlı sürücü |
| Ürüne Özel Uygulama | Yüksek güçlü makineler |
| Model | Standart tip |
| Sürücü Biçimi | Kompakt |
| Montaj Tipi | Duvara monte |
| Haberleşme Port Protokolü | Modbus seri CANopen |
| Seçenek Kartı | Iletişim modülü, CANopen Iletişim modülü, EtherCAT Iletişim modülü, Profibus DP V1 Iletişim modülü, Profinet Iletişim modülü, Ethernet Powerlink Iletişim modülü, Ethernet/IP Iletişim modülü, DeviceNet |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 380…500 V % - 15...10 |
| Nominal Çıkış Akımı | 4,1 A |
| Motor Gücü Kw | 1,5 kW için Ağır şart |
| Motor Gücü Hp | 2 hp |
| Emc Filtresi | Sınıf C2 EMC filtresi entegre |
| Ip Koruma Sınıfı | IP20 |
| Dijital Giriş Sayısı | 7 |
|---|---|
| Dijital Giriş Tipi | STO güvenli tork kapatma, 24 V DC, empedans: 1,5 kOhm DI1...DI6 lojik girişler, 24 V DC (30 V) DI5 darbe girişi olarak programlanabilir: 0…30 kHz, 24 V DC (30 V) |
| Dijital Giriş Lojiği | Pozitif lojik (kaynak) Negatif lojik (blok) |
| Dijital Çıkış Sayısı | 3 |
| Dijital Çıkış Tipi | Açık kollektör DQ+ 0…1 kHz 30 V DC 100 mA Açık kollektör DQ- 0…1 kHz 30 V DC 100 mA |
| Analog Giriş Sayısı | 3 |
| Analog Giriş Tipi | AI1 gerilim: 0...10 V DC, empedans: 30 kOhm, çözünürlük 10 bit AI2 çift kutuplu diferansiyel gerilim: +/- 10 V DC, empedans: 30 kOhm, çözünürlük 10 bit AI3 akım: 0...20 mA (veya 4-20 mA, x-20 mA, 20-x mA veya yapılandırmy göre diğer modeller), empedans: 250 Ohm, çözünürlük 10 bit |
| Analog Çıkış Sayısı | 1 |
| Analog Çıkış Tipi | Yazılım-yapılandırılabilir akım AQ1: 0...20 mA empedans 800 Ohm, çözünürlük 10 bit Yazılım-yapılandırılabilir gerilim AQ1: 0...10 V DC empedans 470 Ohm, çözünürlük 10 bit |
| Röle Çıkış Tipi | Yapılandırılabilir röle lojiki R1A 1 NA elektriksel dayanıklılık 100000 cycles Yapılandırılabilir röle lojiki R1B 1 NK elektriksel dayanıklılık 100000 cycles Yapılandırılabilir röle lojiki R1C Yapılandırılabilir röle lojiki R2A 1 NA elektriksel dayanıklılık 100000 cycles Yapılandırılabilir röle lojiki R2C |
| Maksimum Anahtarlama Akımı | Röle çıkışı R1A, R1B, R1C üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 3 A -de 250 V AC Röle çıkışı R1A, R1B, R1C üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 3 A -de 30 V DC Röle çıkışı R1A, R1B, R1C, R2A, R2C üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 250 V AC Röle çıkışı R1A, R1B, R1C, R2A, R2C üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 30 V DC Röle çıkışı R2A, R2C üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 5 A -de 250 V AC Röle çıkışı R2A, R2C üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 5 A -de 30 V DC |
| Minimum Anahtarlama Akımı | Röle çıkışı R1A, R1B, R1C, R2A, R2C: 5 mA -de 24 V DC |
| Erişim Yöntemi | Slave CANopen |
| 4 Kadranlı Çalışma Mümkün | Doğru |
| Asenkron Motor Kontrol Profili | Gerilim/frekans oranı, 5 nokta Sensörsüz akı vektör kontrolü, standart Gerilim/frekans oranı - Enerji Tasarrufu, karesel U/f Sensörsüz vektör akı kontrolü - Enerji Tasarrufu Gerilim/frekans oranı, 2 nokta |
| Senkron Motor Kontrol Profili | Sensörsüz vektör kontrolü |
| Maksimum Çıkış Frekansı | 0,599 kHz |
| Hızlanma Ve Yavaşlama Rampaları | Lineer U S CUS Rampa anahtarlama Hızlanma/yavaşlama rampası uyarlaması DC enjeksiyonlu hızlanma/yavaşlama otomatik durdurma |
| Motor Kayma Kompanzasyonu | Otomatik her türlü yük Ayarlanabilir % 0...300 Gerilim/frekans oranında (2 veya 5 puan) geçerli değil |
| Anahtarlama Frekansı | 2...16 kHz ayarlanabilir 4...16 kHz değer kaybı faktörü ile |
| Nominal Anahtarlama Frekansı | 4 kHz |
| Durana Kadar Frenleme | DC enjeksiyon ile |
| Fren Kesici Entegre | Doğru |
| Hat Akımı | 6,4 A -de 380 V (Ağır şart) 4,9 A -de 500 V (Ağır şart) |
| Maksimum Giriş Akımı | 6,4 A |
| Maksimum Çıkış Voltajı | 500 V |
| Görünen Güç | 4,2 kVA -de 500 V (Ağır şart) |
| Şebeke Frekansı | 50...60 Hz |
| Bağıl Simetrik Ağ Frekansı Toleransı | 5 % |
| Muhtemel Hat Isc | 5 kA |
| Yüksek Aşırı Yükte Temel Yük Akımı | 3,0 A |
| W Cinsinden Güç Dağılımı | Fan: 56,0 W -de 380 V 4 kHz |
| Güvenlik Fonksiyonu Güvenli Yön (Sdi) Ile | Doğru |
| Güvenlik Fonksiyonu Ile Güvenli Çalışma Durdurma (Sos) | Yanlış |
| Güvenlik Fonksiyonu Güvenli Konum (Sp) Ile | Yanlış |
| Güvenlik Fonksiyonu Ile Güvenli Programlanabilir Lojik | Yanlış |
| Güvenlik Fonksiyonu Ile Güvenli Hız İzleyici (Ssm) | Yanlış |
| Güvenlik Fonksiyonu Güvenli Durdurma 1 (Ss1) Ile | Yanlış |
| Sft Fct Güvenli Durdurma 2 (Ss2) Ile | Doğru |
| Güvenlik Fonksiyonu Ile Güvenli Tork Kapalı (Sto) | Yanlış |
| Kapalı Göstergeli | Doğru |
| Güvenlik Fonksiyonu Ile Güvenli Fren Yönetimi (Sbc/Sbt) | Yanlış |
| Güvenlik Fonksiyonu Ile Güvenli Sınırlı Konum (Slp) | Yanlış |
| Koruma Tipi | Giriş faz kesmeleri: sürücü Çıkış fazları ve toprak arasındaki aşırı akım: sürücü Aşırı ısınmaya karşı koruma: sürücü Motor fazları arasındaki kısa devre: sürücü Termal koruma: sürücü |
| Genişlik | 105,0 mm |
| Yükseklik | 142,0 mm |
| Derinlik | 158,0 mm |
| Ürün Ağırlığı | 1,3 kg |
| Geçici Aşırı Moment | 170…200 % nominal motor torku |
| Çalışma Konumu | Dikey +/- 10 derece |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | CE ATEX NOM GOST EAC RCM KC |
| İşaretleme | CE ATEX UL CSA EAC RCM |
| Standartlar | IEC 61800-5-1 |
| Elektromanyetik Uyumluluk | Elektrostatik deşarj bağışıklık testi seviye 3 conforming to IEC 61000-4-2 Yayılmalı, radyo frekansı elektromanyetik alan bağışıklık testi seviye 3 conforming to IEC 61000-4-3 Elektrik hızlı geçici/patlama bağışıklık testi seviye 4 conforming to IEC 61000-4-4 1,2/50 µs - 8/20 µs kesinti bağışıklık testi seviye 3 conforming to IEC 61000-4-5 Iletimli radyo frekansı bağışıklık testi seviye 3 conforming to IEC 61000-4-6 Gerilim düşüşleri ve kesintileri bağışıklık testi conforming to IEC 61000-4-11 |
| Çevre Sınıfı (Çalışma Sırasında) | IEC 60721-3-3'e göre sınıf 3C3 IEC 60721-3-3'e göre sınıf 3S2 |
| Darbe Etkisi Altında Maksimum Hızlanma (Çalışma Sırasında) | 150 m/sn² 11 ms'de |
| Titreşimsel Stres Altında Maksimum Hızlanma (Çalışma Sırasında) | 10 m/sn² 13...200 Hz'de |
| Titreşimli Yük Altında Maksimum Sapma (Çalışma Sırasında) | 2...13 Hz'de 1,5 mm |
| İzin Verilen Bağıl Nem (Depolama Sırasında) | EN 60721-3'e göre sınıf 3K5 |
| Soğutma Havası Hacmi | 18,0 m3/h |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Düzenleme Döngüsü | Ayarlanabilir PID regülatör |
| Hız Doğruluğu | Nominal kaymanın +/- % 10'u 0,2 Tn - Tn |
| Kirletme Derecesi | 2 |
| Pil Tasarım Ömrü | -25…70 °C |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -10…50 °C olmadan 50…60 °C değer kaybı faktörü ile |
| Depolama Ortam Koşulları | -25…70 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 18,000 cm x 18,500 cm x 18,700 cm, 1,693 kg |
|---|---|
| Package 2 | S06, 30 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 64,360 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..