.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Altivar Process ATV900 |
|---|---|
| Ürüne Özel Uygulama | Endüstriyel proses |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Değişken hızlı sürücü |
| Model | Frenleme ünitesi ile Standart tip |
| Cihaz Uygulaması | Endüstriyel uygulama |
| Ürün Varış Yeri | Asenkron motorlar Senkron motorlar |
| Şebeke Faz Sayısı | 3 faz |
| Montaj Tipi | Duvara monte |
| Sürekli Çıkış Akımı | 39,2 A -de 4 kHz için normal şart 31,7 A -de 4 kHz için Ağır şart |
| Haberleşme Port Protokolü | Modbus TCP Ethernet/IP Modbus seri |
| Option Module | Yuva A: iletişim modülü için Profibus DP V1 Yuva A: iletişim modülü için Profinet Yuva A: iletişim modülü için DeviceNet Yuva A: iletişim modülü için EtherCAT Yuva A: iletişim modülü için CANopen daisy zinciri RJ45 Yuva A: iletişim modülü için CANopen SUB-D 9 Yuva A: iletişim modülü için CANopen vidalı terminaller Yuva A/yuva B/yuva C: dijital ve analog G/Ç genişletme modülü Yuva A/yuva B/yuva C: çıkış rölesi genişletme modülü Yuva B: 5/12 V dijital enkoder arayüz modülü Yuva B: analog enkoder arayüz modülü Yuva B: çözücü enkoder arayüz modülü iletişim modülü için Ethernet Powerlink |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 380...480 V % - 15...10 |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 380...480 V |
| Bağıl Simetrik Şebeke Gerilimi Toleransı | 10 % |
| Bağıl Simetrik Ağ Frekansı Toleransı | 5 % |
| Nominal Çıkış Akımı | 39,2 A |
| Motor Gücü Kw | 18,5 kW için normal şart 15,0 kW için Ağır şart |
| Emc Filtresi | Entegre EMC plaka seçeneği ile |
| Ip Koruma Sınıfı | IP21 |
| Koruma Sınıfı | UL tip 1 |
| Elektrikli Bağlantı | Kontrol: vidalı terminal 0,5...1,5 mm²/AWG 20...AWG 16 Hat tarafı: vidalı terminal 10...16 mm²/AWG 8...AWG 6 Motor: vidalı terminal 10...16 mm²/AWG 8...AWG 6 DC barası: vidalı terminal 10...16 mm²/AWG 8...AWG 6 |
|---|---|
| Iletim Hızı | 10, 100 Mbit/sn için Ethernet IP/Modbus TCP 4,8, 9,6, 19,2, 38,4 kbit/sn için Modbus seri |
| Değiştirme Modu | Yarım duplex, tam duplex, otomatik anlaşma Ethernet IP/Modbus TCP |
| Veri Biçimi | 8 bit, yapılandırılabilir tek, çift veya paritesiz için Modbus seri |
| Polarizasyon Tipi | Empedans yok için Modbus seri |
| Adreslerin Sayısı | 1…247 için Modbus seri |
| Besleme | Dijital girişler için harici besleme: 24 V DC (19…30 V), <1,25 mA, koruma tipi: aşırı yük ve kısa devre koruması Referans potansiyometre için dahili besleme (1 - 10 kOhm): 10,5 V DC +/- 5 %, <10 mA, koruma tipi: aşırı yük ve kısa devre koruması Dijital girişler ve STO için dahili besleme: 24 V DC (21…27 V), <200 mA, koruma tipi: aşırı yük ve kısa devre koruması |
| Yerel Sinyalleme | Yerel diagnostik: 3 LED (tek/iki renkli) Dahili haberleşme durumu: 5 LED (iki renkli) Haberleşme modülü durumu: 2 LED (iki renkli) Gerilimin varlığı: 1 LED (kırmızı) |
| Giriş Uyumluluğu | DI1...DI8: Dijital giriş seviye 1 PLC 'e uygunIEC 61131-2 DI7, DI8: darbe girişi seviye 1 PLC 'e uygunIEC 65A-68 STOA, STOB: Dijital giriş seviye 1 PLC 'e uygunIEC 61131-2 |
| Dijital Giriş Lojiği | Pozitif lojik (kaynak) (DI1...DI8), 11 V (durum 1) Negatif lojik (blok) (DI1...DI8), > 16 V (durum 0), 2,5 V (durum 1) Pozitif lojik (kaynak) (STOA, STOB), 11 V (durum 1) |
| Örnekleme Süresi | 2 ms +/- 0,5 msn (DI1...DI8) - Dijital giriş 5 ms +/- 1 ms (DI7, DI8) - darbe girişi 1 ms +/- 1 ms (AI1, AI2, AI3) - analog giriş 5 ms +/- 1 ms (AQ1, AQ2) - analog çıkış |
| Doğruluk | +/- % 0,6 AI1, AI2, AI3 60 °C sıcaklık değişimi için analog giriş +/- 1 % AQ1, AQ2 60 °C sıcaklık değişimi için analog çıkış |
| Doğrusallık Hatası | AI1, AI2, AI3: maksimum değerin +/- % 0,15'i için analog giriş AQ1, AQ2: +/- % 0,2 için analog çıkış |
| Yenileme Süresi | Röle çıkışı (R1, R2, R3): 5 ms (+/- 0,5 msn) |
| Yalıtım | Güç ve kontrol arasındaki terminaller |
| Dijital Giriş Sayısı | 10 |
| Dijital Giriş Tipi | DI1...DI8 programlanabilir, 24 V DC ( 2,2 kOhm |
| Dijital Çıkış Sayısı | 2 |
| Dijital Çıkış Tipi | Lojik çıkış DQ+ 0…1 kHz <= 30 V DC 100 mA Darbe çıkışı olarak programlanabilir DQ+ 0…30 kHz <= 30 V DC 20 mA Lojik çıkış DQ- 0…1 kHz <= 30 V DC 100 mA |
| Analog Giriş Sayısı | 3 |
| Analog Giriş Tipi | AI1, AI2, AI3 yazılım-yapılandırılabilir gerilim: 0...10 V DC, empedans: 30 kOhm, çözünürlük 12 bit AI1, AI2, AI3 yazılım-yapılandırılabilir akım: 0...20 mA/4...20 mA, empedans: 250 Ohm, çözünürlük 12 bit |
| Analog Çıkış Sayısı | 2 |
| Analog Çıkış Tipi | Yazılım-yapılandırılabilir gerilim AQ1, AQ2: 0...10 V DC empedans 470 Ohm, çözünürlük 10 bit Yazılım-yapılandırılabilir akım AQ1, AQ2: 0...20 mA empedans 500 Ohm, çözünürlük 10 bit |
| Röle Çıkış Sayısı | 3 |
| Röle Çıkış Tipi | Yapılandırılabilir röle lojiki R1: hata rölesi NA/NK elektriksel dayanıklılık 100000 cycles Yapılandırılabilir röle lojiki R2: sekans rölesi NA elektriksel dayanıklılık 1000000 cycles Yapılandırılabilir röle lojiki R3: sekans rölesi NA elektriksel dayanıklılık 1000000 cycles |
| Maksimum Anahtarlama Akımı | Röle çıkışı R1 üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 3 A -de 250 V AC Röle çıkışı R1 üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 3 A -de 30 V DC Röle çıkışı R1 üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 250 V AC Röle çıkışı R1 üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 30 V DC Röle çıkışı R2, R3 üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 5 A -de 250 V AC Röle çıkışı R2, R3 üzerinde dirençli yük, cos phi = 1: 5 A -de 30 V DC Röle çıkışı R2, R3 üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 250 V AC Röle çıkışı R2, R3 üzerinde endüktif yük, cos phi = 0,4 ve L/R = 7 ms: 2 A -de 30 V DC |
| Minimum Anahtarlama Akımı | Röle çıkışı R1, R2, R3: 5 mA -de 24 V DC |
| Dijital Giriş Lojiği | 16 önceden ayarlı hız |
| Fiziksel Arayüz | Ethernet 2 telli RS 485 |
| Konnektör Tipi | 2 RJ45 1 RJ45 |
| Erişim Yöntemi | Slave Modbus TCP |
| Iletim Hızı | 10, 100 Mbit 4,8 kbps 9600 bit/s 19200 bit/s |
| Iletim Çerçevesi | RTU |
| Adreslerin Sayısı | 1…247 |
| Veri Biçimi | 8 bit, yapılandırılabilir tek, çift veya paritesiz |
| Polarizasyon Tipi | Empedans yok |
| 4 Kadranlı Çalışma Mümkün | Doğru |
| Asenkron Motor Kontrol Profili | Sabit tork standartı Değişken moment standardı Optimum moment modu |
| Senkron Motor Kontrol Profili | Sabit mıknatıslı motor Senkronize relüktans motor |
| Maksimum Çıkış Frekansı | 599 Hz |
| Hızlanma Ve Yavaşlama Rampaları | 0,01...9999 sn arasında ayrı olarak doğrusal ayarlanabilir |
| Motor Kayma Kompanzasyonu | Ayarlanabilir Otomatik her türlü yük Sürekli mıknatıslı motor yasasında bulunmaz Bastırılabilir |
| Anahtarlama Frekansı | 2...16 kHz ayarlanabilir 4...16 kHz değer kaybı faktörü ile |
| Nominal Anahtarlama Frekansı | 4 kHz |
| Durana Kadar Frenleme | DC enjeksiyon ile |
| Fren Kesici Entegre | Doğru |
| Hat Akımı | 33,4 A -de 380 V (normal şart) 27,7 A -de 380 V (Ağır şart) 28,9 A -de 480 V (normal şart) 24,4 A -de 480 V (Ağır şart) |
| Maksimum Giriş Akımı | 33,4 A |
| Maksimum Çıkış Voltajı | 480,0 V |
| Görünen Güç | 24 kVA -de 480 V (normal şart) 20,3 kVA -de 480 V (Ağır şart) |
| Maksimum Geçici Akım | 47 A süresince 60 s (normal şart) 47,6 A süresince 60 s (Ağır şart) |
| Şebeke Frekansı | 50...60 Hz |
| Muhtemel Hat Isc | 50 kA |
| Yüksek Aşırı Yükte Temel Yük Akımı | 31,7 A |
| Düşük Aşırı Yükte Temel Yük Akımı | 39,2 A |
| W Cinsinden Güç Dağılımı | Doğal konveksiyon: 67 W -de 380 V 4 kHz Zorlamalı konveksiyon: 460 W -de 380 V 4 kHz |
| Güvenlik Fonksiyonu Güvenli Yön (Sdi) Ile | Doğru |
| Güvenlik Fonksiyonu Ile Güvenli Çalışma Durdurma (Sos) | Doğru |
| Güvenlik Fonksiyonu Güvenli Konum (Sp) Ile | Yanlış |
| Güvenlik Fonksiyonu Ile Güvenli Programlanabilir Lojik | Yanlış |
| Güvenlik Fonksiyonu Ile Güvenli Hız İzleyici (Ssm) | Yanlış |
| Güvenlik Fonksiyonu Güvenli Durdurma 1 (Ss1) Ile | Yanlış |
| Sft Fct Güvenli Durdurma 2 (Ss2) Ile | Doğru |
| Güvenlik Fonksiyonu Ile Güvenli Tork Kapalı (Sto) | Yanlış |
| Kapalı Göstergeli | Doğru |
| Güvenlik Fonksiyonu Ile Güvenli Fren Yönetimi (Sbc/Sbt) | Yanlış |
| Güvenlik Fonksiyonu Ile Güvenli Sınırlı Konum (Slp) | Yanlış |
| Koruma Tipi | Termal koruma: motor Güvenli tork kapatma: motor Motor fazı kesme: motor Termal koruma: sürücü Güvenli tork kapatma: sürücü Aşırı ısınma: sürücü Çıkış fazları ve toprak arasındaki aşırı akım: sürücü Çıkış geriliminin aşırı yükü: sürücü Kısa devre koruması: sürücü Motor fazı kesme: sürücü DC veriyolunda aşırı gerilimler: sürücü Hat besleme aşırı gerilimi: sürücü Hat besleme düşük gerilimi: sürücü Hat besleme faz kaybı: sürücü Aşırı hız: sürücü Kontrol devresinde kesme: sürücü |
| Set Başına Miktar | 1 |
| Genişlik | 211 mm |
| Yükseklik | 545,9 mm |
| Derinlik | 235 mm |
| Ürün Ağırlığı | 14,2 kg |
| Yalıtım Direnci | > 1 MOhm 1 dakika için topraklamaya 500 V DC |
|---|---|
| Gürültü Seviyesi | 59,5 dB 'e uygun86/188/EEC |
| Titreşim Direnci | 1,5 mm tepeden tepeye (f= 2…13 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 1 gn (f= 13…200 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| Darbe Dayanımı | 15 gn için 11 ms 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Çevresel Özellik | Kimyasal kirlilik direnci sınıf 3C3 'e uygunIEC 60721-3-3 Toz kirliliği direnci sınıf 3S3 'e uygunIEC 60721-3-3 |
| Bağıl Nem | 5…95 % yoğuşmasız 'e uygunIEC 60068-2-3 |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -15…50 °C (olmadan) 50…60 °C (değer kaybı faktörü ile) |
| Çalışma Yüksekliği | <= 1000 m olmadan 1000...4800 m 100 m başına % 1 akım düşüşüyle |
| Çalışma Konumu | Dikey +/- 10 derece |
| Ürün Sertifikaları | UL TÜV CSA |
| İşaretleme | CE |
| Standartlar | UL 508C IEC 61800-3 IEC 61800-5-1 IEC 61000-3-12 IEC 60721-3 IEC 61508 IEC 13849-1 |
| Maksimum Tork Değeri | <48 % yükün %80...%100'ü arasında 'e uygunIEC 61000-3-12 |
| Montaj Stili | Muhfazalı |
| Elektromanyetik Uyumluluk | Elektrostatik deşarj bağışıklık testi seviye 3 conforming to IEC 61000-4-2 Yayılmalı, radyo frekansı elektromanyetik alan bağışıklık testi seviye 3 conforming to IEC 61000-4-3 Elektrik hızlı geçici/patlama bağışıklık testi seviye 4 conforming to IEC 61000-4-4 1,2/50 µs - 8/20 µs kesinti bağışıklık testi seviye 3 conforming to IEC 61000-4-5 Iletimli radyo frekansı bağışıklık testi seviye 3 conforming to IEC 61000-4-6 |
| Çevre Sınıfı (Çalışma Sırasında) | IEC 60721-3-3'e göre sınıf 3C3 IEC 60721-3-3'e göre sınıf 3S3 |
| Darbe Etkisi Altında Maksimum Hızlanma (Çalışma Sırasında) | 150 m/sn² 11 ms'de |
| Titreşimsel Stres Altında Maksimum Hızlanma (Çalışma Sırasında) | 10 m/sn² 13...200 Hz'de |
| Titreşimli Yük Altında Maksimum Sapma (Çalışma Sırasında) | 2...13 Hz'de 1,5 mm |
| İzin Verilen Bağıl Nem (Depolama Sırasında) | EN 60721-3'e göre sınıf 3K5 |
| Soğutma Havası Hacmi | 215 m3/h |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Düzenleme Döngüsü | Ayarlanabilir PID regülatör |
| Gürültü Seviyesi | 59,5 dB |
| Kirletme Derecesi | 2 |
| Pil Tasarım Ömrü | -40…70 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 26,000 cm x 74,000 cm x 34,500 cm, 17,154 kg |
|---|---|
| Package 2 | P06, 4 Adet, 90,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 80,424 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..