.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Torsam |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Termometre |
| Besleme | pil 9 V |
| Teknoloji Tipi | Lazer |
| Ekran Tipi | El tipi kızılötesi termometre: arkadan aydınlatmalı LCD |
|---|---|
| Ölçüm Sıcaklığı | El tipi kızılötesi termometre: -20…520 °C |
| Kullanıcı Dili | İsveççe İngilizce Danca Fince Norveççe |
| Yükseklik | 180 mm |
| Genişlik | 85 mm |
| Derinlik | 50 mm |
| Ürün Ağırlığı | 150 g without battery |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 5,000 cm x 17,200 cm x 29,000 cm, 246,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 13 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 3,804 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..