.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Modicon M580 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Işlemci modülü |
| Rafların Sayısı | 4 |
|---|---|
| Local I/O Processor Capacity (Discrete) | 2048 G/Ç |
| Local I/O Processor Capacity (Analog) | 512 G/Ç |
| Number Of Application Specific Channel (Local Rack) | 72 |
| Uygulamaya Özel G/Ç | HART SSI enkoder Hareket kontrolü Seri bağlantı Doğru zaman damgası Sayaç |
| Kontroller | Proses kontrolü |
| Kontrol Kanalları | Programlanabilir döngüler |
| Entegre Bağlantı Tipi | 1 Ethernet TCP/IP için hizmet portu 2 Ethernet TCP/IP için cihaz ağı USB tip mini B |
| Dağıtık Ekipman Sayısı | 128 |
| Haberleşme Modülü Işlemcisi | 2 Ethernet haberleşme modülü 4 AS Arayüz modülü |
| Haberleşme Hizmeti | DIO tarayıcı |
| Bellek Açıklaması | Genişletilebilir flash, 4 GB için veri depolama Entegre RAM, 10 kB için sistem belleği Entegre RAM, 8 MB için program Entegre RAM, 768 kB için veri |
| Uygulama Yapısı | 1 döngüsel/periyodik master görevi 64 olay görevi 2 yardımcı görev 1 periyodik hızlı görev |
| Siber Güvenlik | Aşil sertifikalı DoS önleme IPSec SNMP günlükleri Syslog protokol desteği Transport layer security Denetim izi Embedded firewall Üretici yazılımı imzası Şifre koruması Bağlantı noktası sertleştirme Secure communication (HTTPS) Güvenlik günlüğü |
| Msn Başına Talimat Sayısı | 30 Kinst/ms %65 Boolean ve %35 sabit aritmetik 40 Kinst/ms % 100 Boolean |
| Akım Tüketimi | 270 mA -de 24 V DC |
| Mtbf Güvenilirliği | 775000 H |
| İşaretleme | CE |
| Titreşim Direnci | 3 gn |
|---|---|
| Darbe Dayanımı | 30 gn |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | 0…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Çalışma Yüksekliği | 0...2000 m 2000...5000 m değer kaybı faktörü ile |
| Bağıl Nem | 5…95 % -de 55 °C yoğuşmasız |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 |
| Direktifler | 2014/35/EU - alçak gerilim direktifi 2014/30/EU - elektromanyetik uyumluluk |
| Ürün Sertifikaları | CE UL CSA RCM EAC Deniz Ticareti |
| Standartlar | IEC 61131-2 IEC 61010-2-201 UL 61010-2-201 CSA C22.2 No 61010-2-201 IACS E10 EN/IEC 61000-6-5, interface type 1 and type 2 EN/IEC 61850-3, location G |
| Çevresel Özellik | Tehlikeli konum sınıf I bölüm 2 |
| Besleme | Raf üzerinden dahili güç besleme |
| Durum Led'i | 1 LED (yeşil) işlemci çalışıyor (RUN) 1 LED (kırmızı) işlemci veya sistem hatası (ERR) 1 LED (kırmızı) G/Ç modülü, hata (G/Ç) 1 LED (yeşil) indirme sürüyor (DL) 1 LED (kırmızı) bellek kartı veya CPU flash hatası (YEDEK) 1 LED (yeşil/kırmızı) ETH MS (Ethernet portu konfigürasyon durumu) 1 LED (yeşil/kırmızı) Eth NS (Ethernet ağ durumu) |
| Ürün Ağırlığı | 0,849 kg |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 9,000 cm x 17,700 cm x 25,000 cm, 876,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 6 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 5,780 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..