.png)
Tükendi
Gelince Haber VerJüpiter LC606 Alüminyum 2x10W / 45° 145x77x95 Siyah-Altın 2’li LED Tavan Armatürü IP20, iç mekân aydınlatma projelerinde fonksiyonel kullanım ile düzenli ışık dağılımını bir araya getiren bir aydınlatma çözümüdür. Uygun alanlarda estetik ve verimli kullanım için tercih edilir.
| Montaj Tipi (arm.) | Tavan |
|---|---|
| Koruma Tipi | IP20 |
| Ürün Tipi | Aydınlatma Ürünü |
| Kapasite | 2'li |
| Renk | Siyah |
| İşık Kaynağı | LED |
| Güç | 10 W |
| Ürün Adı | LC606 Siyah-Altın İkili LED 2x10W Tavan Arm. |
|---|---|
| Kasa Rengi (arm.) | SİYAH & ALTIN |
| İşık Rengi (kelvin) | 3000 K |
| Watt (arm.) | 2X10 W |
| Lümen (lm) (arm.) | 2000 LM |
| Hareketli / Sabit | Sabit |
| Koli İçi Adet | 20 |
| Ürün Kodu | LC606 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Fatura mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..