.png)
Tükendi
Gelince Haber VerJüpiter LW477 Alüminyum 3.6W / 33° 3000K 77 Lümen Antrasit LED Duvar Armatürü IP65, iç mekân aydınlatma projelerinde fonksiyonel kullanım ile düzenli ışık dağılımını bir araya getiren bir aydınlatma çözümüdür. Uygun alanlarda estetik ve verimli kullanım için tercih edilir.
| Montaj Tipi (arm.) | Duvar |
|---|---|
| Koruma Tipi | IP65 |
| Ürün Tipi | Aydınlatma Ürünü |
| İşık Kaynağı | LED |
| Güç | 6 W |
| Ürün Adı | LW477 LED Duvar Armatürü (3000K) |
|---|---|
| Kasa Rengi (arm.) | ANTRASİT |
| Led İnside (arm.) | Evet |
| İşık Sıcaklığı (arm.) | 3000 K |
| Watt (arm.) | 3.6W |
| Lümen (lm) (arm.) | 77 LM |
| Ürün Kodu | LW477 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Fatura mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..