.png)
Tükendi
Gelince Haber VerKlemsan 505000 Dy 5 (0) Baskılı Etiket, kablo, terminal ve ekipman işaretleme uygulamaları için tercih edilen bir etiket çözümüdür. Ürün yapısı; uygulama sahasında düzenli montaj, güvenli kullanım ve sistem bütünlüğünü destekleyen bir kurgu sunar.
Doğru ürün seçimi; pano, kablolama ve saha bağlantılarında daha düzenli bir kurulum süreci sağlar. Klemsan 505000 Dy 5 (0) Baskılı Etiket modeli, endüstriyel kullanım odağı ile projelerde okunabilirlik, işlevsellik ve uygulama verimliliğini destekleyen bir yapı sunar.
| Ticari Bilgiler | |
| Ürün Satış Kodu | 505000 |
| Paket Birimi | 500 adet |
| Gümrük Tarife Numarası | 392690979018 |
| Ambalaj Dahil Birim Başına Ağırlık | 0,000058kg |
| Yalıtım Malzemesi | PA |
|---|---|
| UL 94 Yanıcılık Sınıfı | V2 |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı maks. | 120°C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı min. | -40 °C |
| Silme Direnci | EN 60068-2-70: 1996-01 |
| Bir Plaka Üzerindeki Etiket Sayısı | 50 adet |
| Number of Labels in Each Row | 10 adet |
| Yazdırılabilir | Kalem Çizici |
| Cihaz | KLM-PS |
| Etiket Plakası | 807026 |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 2,4mm |
|---|---|
| Etiketleme Alanı | 4,7x5mm |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..