.png)
Tükendi
Gelince Haber VerKlemsan 508005 Kıp 23 W-Sı Hf 2W/23 Şeffaf Tüpe Geçirilen Etiket, kablo, terminal ve ekipman işaretleme uygulamaları için tercih edilen bir etiket çözümüdür. Ürün yapısı; uygulama sahasında düzenli montaj, güvenli kullanım ve sistem bütünlüğünü destekleyen bir kurgu sunar.
Doğru ürün seçimi; pano, kablolama ve saha bağlantılarında daha düzenli bir kurulum süreci sağlar. Klemsan 508005 Kıp 23 W-Sı Hf 2W/23 Şeffaf Tüpe Geçirilen Etiket modeli, şeffaf gövdeli yapı, endüstriyel kullanım odağı ile projelerde okunabilirlik, işlevsellik ve uygulama verimliliğini destekleyen bir yapı sunar.
| Ticari Bilgiler | |
| Ürün Satış Kodu | 508005 |
| Paket Birimi | 240 adet |
| Gümrük Tarife Numarası | 392690979018 |
| Ambalaj Dahil Birim Başına Ağırlık | 0,00044583 kg |
| UL 94 Yanıcılık Sınıfı | V0 |
|---|---|
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı maks. | 120°C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı min. | -40 °C |
| Silme Direnci | EN 60068-2-70: 1996-01 |
| Bir Plaka Üzerindeki Etiket Sayısı | 20 adet |
| Her Satırdaki Etiket Sayısı | 2 adet |
| Cihaz | KLM-PS |
| Oksijen İndeksi | %35 |
| Renk | Beyaz |
| Yalıtım Malzemesi | bilgisayar |
| Etiket Plakası | ARSA PL-A |
| Etiketleme Alanı | 23x4 mm |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..