.png)
Tükendi
Gelince Haber VerKlemsan 516043 Kg 2 (+) Kırmızı Kablo Etiketi, kablo, terminal ve ekipman işaretleme uygulamaları için tercih edilen bir etiket çözümüdür. Ürün yapısı; uygulama sahasında düzenli montaj, güvenli kullanım ve sistem bütünlüğünü destekleyen bir kurgu sunar.
Doğru ürün seçimi; pano, kablolama ve saha bağlantılarında daha düzenli bir kurulum süreci sağlar. Klemsan 516043 Kg 2 (+) Kırmızı Kablo Etiketi modeli, endüstriyel kullanım odağı ile projelerde okunabilirlik, işlevsellik ve uygulama verimliliğini destekleyen bir yapı sunar.
| Ticari Bilgiler | |
| Ürün Satış Kodu | 516043 |
| Paket Birimi | 500 adet |
| Gümrük Tarife Numarası | 392690979018 |
| Ambalaj Dahil Birim Başına Ağırlık | 0,000156 kg |
| Renk | Kirmizi |
|---|---|
| Yalıtım Malzemesi | PVC |
| UL 94 Yanıcılık Sınıfı | V0 |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı maks. | 70 °C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı min. | -30 °C |
| Silme Direnci | EN 60068-2-70 |
| Test Özellik Etiketlerinin Silinmeye Direnci | ASTM D4329 |
| Test Süresi - Tuz Püskürtme Testi | 96 saat / ISO 9227 NSS |
| Tek çekirdekli min. iletken kesiti | 0,75 mm² |
|---|---|
| Tek çekirdekli maks. iletken kesiti | 4 mm² |
| Çok çekirdekli min. iletken kesiti | 0,75 mm² |
| Çok çekirdekli maks. iletken kesiti | 4 mm² |
| Uzunluk | 4,75mm |
|---|---|
| Yükseklik | 5,70mm |
| Çap | 2,4-4,4mm |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..