.png)
Tükendi
Gelince Haber VerKlemsan 534203S Ykb 203 (4,6X203) Siyah Kablo Bağı, kabloların düzenlenmesi, sabitlenmesi ve pano içi kablo yönetimi için tercih edilen bir kablo bağı çözümüdür. Ürün yapısı; uygulama sahasında düzenli montaj, güvenli kullanım ve sistem bütünlüğünü destekleyen bir kurgu sunar.
Doğru ürün seçimi; pano, kablolama ve saha bağlantılarında daha düzenli bir kurulum süreci sağlar. Klemsan 534203S Ykb 203 (4,6X203) Siyah Kablo Bağı modeli, siyah renkli yapı, endüstriyel kullanım odağı ile projelerde okunabilirlik, işlevsellik ve uygulama verimliliğini destekleyen bir yapı sunar.
| Ticari Bilgiler | |
| Ürün Satış Kodu | 534203S |
| Paket Birimi | 1000 adet |
| Gümrük Tarife Numarası | 392690979014 |
| Ambalaj Dahil Birim Başına Ağırlık | 0,001447 kg |
| UL 94 Yanıcılık Sınıfı | V2 |
|---|---|
| Malzeme | PA 66 |
| Maks. Kablo Çapı | 55mm |
| Maks. Pulling Force | 22 KG |
| Renk | Siyah |
| Genişlik | 4,8mm |
|---|---|
| Uzunluk | 203 mm |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..