.png)
Tükendi
Gelince Haber VerKlemsan 541280B Yk 2 Beyaz Yapışkanlı Kroşe, endüstriyel elektrik ve otomasyon uygulamaları için tercih edilen bir elektrik bağlantı ve montaj ürünü çözümüdür. Ürün yapısı; uygulama sahasında düzenli montaj, güvenli kullanım ve sistem bütünlüğünü destekleyen bir kurgu sunar.
Doğru ürün seçimi; pano, kablolama ve saha bağlantılarında daha düzenli bir kurulum süreci sağlar. Klemsan 541280B Yk 2 Beyaz Yapışkanlı Kroşe modeli, endüstriyel kullanım odağı ile projelerde okunabilirlik, işlevsellik ve uygulama verimliliğini destekleyen bir yapı sunar.
| Ticari Bilgiler | |
| Ürün Satış Kodu | 541280B |
| Paket Birimi | 500 adet |
| Gümrük Tarife Numarası | 392690979014 |
| Ambalaj Dahil Birim Başına Ağırlık | 0,00085kg |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| UL 94 Yanıcılık Sınıfı | V2 |
| Malzeme | PA 66 |
| A | 28mm |
|---|---|
| B | 28mm |
| C | 6,5mm |
| H | 5,8mm |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..