.png)
Tükendi
Gelince Haber VerKlemsan 591012 Kck 401 Kırmızı Çatal Uçlu Kablo Pabuç, endüstriyel elektrik ve otomasyon uygulamaları için tercih edilen bir elektrik bağlantı ve montaj ürünü çözümüdür. Ürün yapısı; uygulama sahasında düzenli montaj, güvenli kullanım ve sistem bütünlüğünü destekleyen bir kurgu sunar.
Doğru ürün seçimi; pano, kablolama ve saha bağlantılarında daha düzenli bir kurulum süreci sağlar. Klemsan 591012 Kck 401 Kırmızı Çatal Uçlu Kablo Pabuç modeli, endüstriyel kullanım odağı ile projelerde okunabilirlik, işlevsellik ve uygulama verimliliğini destekleyen bir yapı sunar.
| Ticari Bilgiler | |
| Ürün Satış Kodu | 591012 |
| Paket Birimi | 100 adet |
| Gümrük Tarife Numarası | 853690100000 |
| Ambalaj Dahil Birim Başına Ağırlık | 0,001013kg |
| UL 94 Yanıcılık Sınıfı | V2 |
|---|---|
| Malzeme | PA 66 |
| A | 4,4mm |
|---|---|
| B | 6,4 ±0,2 mm |
| ÖL | 4,1 ±0,3 mm |
| Enine kesit | 0,5 - 1,5 mm2 |
| L | 21 ±1,0mm |
| 10 ±0,5 mm |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..