.png)
Tükendi
Gelince Haber VerKlemsan 808064 Etps 40-Sv 27X12,5 Yapışkanlı Pano Etiket, kablo, terminal ve ekipman işaretleme uygulamaları için tercih edilen bir etiket çözümüdür. Ürün yapısı; uygulama sahasında düzenli montaj, güvenli kullanım ve sistem bütünlüğünü destekleyen bir kurgu sunar.
Doğru ürün seçimi; pano, kablolama ve saha bağlantılarında daha düzenli bir kurulum süreci sağlar. Klemsan 808064 Etps 40-Sv 27X12,5 Yapışkanlı Pano Etiket modeli, endüstriyel kullanım odağı ile projelerde okunabilirlik, işlevsellik ve uygulama verimliliğini destekleyen bir yapı sunar.
| Ticari Bilgiler | |
| Ürün Satış Kodu | 808064 |
| Paket Birimi | 200 adet |
| Gümrük Tarife Numarası | 482190100000 |
| Ambalaj Dahil Birim Başına Ağırlık | 0,0005kg |
| Renk | Gümüs |
|---|---|
| Malzeme | Polyester |
| Etiketleme Alanı | 27x12,5mm |
|---|---|
| Yükseklik | 0,8mm |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..