.png)
Tükendi
Gelince Haber VerKlemsan 808164 I-Kbe1 29X8 Y/W Şeffaf Kılıflara Takılan Etiket, kablo, terminal ve ekipman işaretleme uygulamaları için tercih edilen bir etiket çözümüdür. Ürün yapısı; uygulama sahasında düzenli montaj, güvenli kullanım ve sistem bütünlüğünü destekleyen bir kurgu sunar.
Doğru ürün seçimi; pano, kablolama ve saha bağlantılarında daha düzenli bir kurulum süreci sağlar. Klemsan 808164 I-Kbe1 29X8 Y/W Şeffaf Kılıflara Takılan Etiket modeli, şeffaf gövdeli yapı, endüstriyel kullanım odağı ile projelerde okunabilirlik, işlevsellik ve uygulama verimliliğini destekleyen bir yapı sunar.
| Ticari Bilgiler | |
| Ürün Satış Kodu | 808164 |
| Paket Birimi | 1000 adet |
| Gümrük Tarife Numarası | 482190100000 |
| Ambalaj Dahil Birim Başına Ağırlık | 0,000248 kg |
| Yalıtım Malzemesi | PVC |
|---|---|
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı maks. | 80 °C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı min. | -40 °C |
| Silme Direnci | EN 60068-2-70 |
| Yazdırılabilir | Termal Transfer |
| Cihaz | Termal Rulo Yazici |
| Renk | Beyaz/Sari |
| Test Özellik Etiketlerinin Silinmeye Direnci | ASTM D4329 |
| Etiketleme Alanı | 29x8mm |
|---|
| Montaj Tipinin İşaretlenmesi | Kaydirarak Sürme-Takma |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..