.png)
Tükendi
Gelince Haber VerKlemsan 808554 Kcıpr-W 15X50 Buton Ve Pano Etiketi, kablo, terminal ve ekipman işaretleme uygulamaları için tercih edilen bir etiket çözümüdür. Ürün yapısı; uygulama sahasında düzenli montaj, güvenli kullanım ve sistem bütünlüğünü destekleyen bir kurgu sunar.
Doğru ürün seçimi; pano, kablolama ve saha bağlantılarında daha düzenli bir kurulum süreci sağlar. Klemsan 808554 Kcıpr-W 15X50 Buton Ve Pano Etiketi modeli, endüstriyel kullanım odağı ile projelerde okunabilirlik, işlevsellik ve uygulama verimliliğini destekleyen bir yapı sunar.
| Ticari Bilgiler | |
| Ürün Satış Kodu | 808554 |
| Paket Birimi | 360 adet |
| Gümrük Tarife Numarası | 392690979018 |
| Ambalaj Dahil Birim Başına Ağırlık | 0,0008kg |
| Yalıtım Malzemesi | PVC |
|---|---|
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı maks. | 80 °C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı min. | -40 °C |
| Silme Direnci | EN 60068-2-70 |
| Bir Plaka Üzerindeki Etiket Sayısı | 18 adet |
| Her Satırdaki Etiket Sayısı | 2 adet |
| Yazdırılabilir | Termal Transfer |
| Cihaz | KLECARD |
| Test Özellik Etiketlerinin Silinmeye Direnci | ASTM D4329 |
| Test Süresi - Tuz Püskürtme Testi | 96 saat / ISO 9227 NSS |
| Yapışkan Bant Malzemesi | Solventli Doğal Kauçuk Esaslı |
| Folyo Mukavemeti | Boyunca / Çapraz: min. 19MPa |
| Yapışma Gücü | 16 N/25 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 0,5mm |
|---|---|
| Etiketleme Alanı | 15,0 x 50,0 mm |
| Montaj Tipinin İşaretlenmesi | Yapışkan |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..