.png)
Tükendi
Gelince Haber VerKlemsan 809240 Kckks 30/2,5-4 2 Şeffaf Tüp, izolasyon, koruma ve düzenleme uygulamaları için tercih edilen bir izolasyon ürünü çözümüdür. Ürün yapısı; uygulama sahasında düzenli montaj, güvenli kullanım ve sistem bütünlüğünü destekleyen bir kurgu sunar.
Doğru ürün seçimi; pano, kablolama ve saha bağlantılarında daha düzenli bir kurulum süreci sağlar. Klemsan 809240 Kckks 30/2,5-4 2 Şeffaf Tüp modeli, şeffaf gövdeli yapı, endüstriyel kullanım odağı ile projelerde okunabilirlik, işlevsellik ve uygulama verimliliğini destekleyen bir yapı sunar.
| Ticari Bilgiler | |
| Ürün Satış Kodu | 809240 |
| Paket Birimi | 500 adet |
| Gümrük Tarife Numarası | 392690979018 |
| Ambalaj Dahil Birim Başına Ağırlık | 0,0008kg |
| Renk | Şeffaf |
|---|---|
| Yalıtım Malzemesi | PVC'ye düşüyorlar |
| UL 94 Yanıcılık Sınıfı | V0 |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı maks. | 80 °C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı min. | -40 °C |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..