.png)
Tükendi
Gelince Haber VerKlemsan 810150 D-Ns 4,2X6 Baskısız Polikarbonat Etiket, kablo, terminal ve ekipman işaretleme uygulamaları için tercih edilen bir etiket çözümüdür. Ürün yapısı; uygulama sahasında düzenli montaj, güvenli kullanım ve sistem bütünlüğünü destekleyen bir kurgu sunar.
Doğru ürün seçimi; pano, kablolama ve saha bağlantılarında daha düzenli bir kurulum süreci sağlar. Klemsan 810150 D-Ns 4,2X6 Baskısız Polikarbonat Etiket modeli, endüstriyel kullanım odağı ile projelerde okunabilirlik, işlevsellik ve uygulama verimliliğini destekleyen bir yapı sunar.
| Ticari Bilgiler | |
| Ürün Satış Kodu | 810150 |
| Paket Birimi | 840 adet |
| Gümrük Tarife Numarası | 392690979018 |
| Ambalaj Dahil Birim Başına Ağırlık | 0,0001248 kg |
| Yalıtım Malzemesi | bilgisayar |
|---|---|
| UL 94 Yanıcılık Sınıfı | V0 |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı maks. | 120°C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı min. | -40 °C |
| Silme Direnci | EN 60068-2-70: 1996-01 |
| Bir Plaka Üzerindeki Etiket Sayısı | 84 adet |
| Her Satırdaki Etiket Sayısı | 14 adet |
| Yazdırılabilir | Termal Transfer |
| Cihaz | KLECARD |
| Etiket Plakası | 806010 |
| Oksijen İndeksi | %35 |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 3,25mm |
|---|---|
| Etiketleme Alanı | 3,6x6mm |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..