.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Zelio Logic |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Kompakt akıllı röle |
| Yerel Ekran | Ile |
|---|---|
| Kontrol Şeması Satır Sayısı | 0…240ile ladder programlama |
| Döngü Süresi | 6…90 ms |
| Yedekleme Süresi | 10 yıl -de 25 °C |
| Saat Sapması | 12 dk/yıl -de 0…55 °C 6 sn/ay -de 25 °C |
| Kontroller | Her güç verildiğinde program belleği |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 24 V DC |
| Besleme Gerilimi Limitleri | 19,2…30 V |
| Maksimum Besleme Akımı | 100 mA (uzatma olmadan) |
| W Cinsinden Güç Dağılımı | 6 W uzatma olmadan |
| Ters Polarite Koruması | Ile |
| Dijital Giriş Sayısı | 12 'e uygunIEC 61131-2 Tip 1 |
| Dijital Giriş Tipi | Dirençli |
| Dijital Giriş Gerilimi | 24 V DC |
| Dijital Giriş Akımı | 4 mA |
| Sayım Frekansı | 1 kHz için Dijital giriş |
| Gerilim Durumu 1 Garantili | >= 15 V için I1...IA ve IH...IR Dijital giriş devresi >= 15 V için ayrık giriş devreleri olarak kullanılmış IB...IG |
| Gerilim Durumu 0 Garantili | <= 5 V için I1...IA ve IH...IR Dijital giriş devresi <= 5 V için ayrık giriş devreleri olarak kullanılmış IB...IG |
| Geçerli Durum 1 Garanti | >= 1.2 mA (ayrık giriş devreleri olarak kullanılmış IB...IG) >= 2.2 mA (I1...IA ve IH...IR Dijital giriş devresi) |
| Geçerli Durum 0 Garanti | <= 0.5 mA (ayrık giriş devreleri olarak kullanılmış IB...IG) |
| Giriş Uyumluluğu | 3 telli yakınlık sensörleri PNP için Dijital giriş |
| Analog Giriş Sayısı | 2 |
| Analog Giriş Tipi | Ortak mod |
| Analog Giriş Aralığı | 0...24 V 0...10 V |
| Maksimum Izin Verilebilir Gerilim | 30 V için analog giriş devresi |
| Analog Giriş Çözünürlüğü | 8 bit |
| Lsb Değeri | 39 mV için analog giriş devresi |
| Dönüşüm Süresi | Akıllı röle döngü süresi için analog giriş devresi |
| Dönüşüm Hatası | +/- 5 % -de 25 °C için analog giriş devresi +/- % 6,2 -de 55 °C için analog giriş devresi |
| Tekrarlama Doğruluğu | +/- 2 % -de 55 °C için analog giriş devresi |
| Çalışma Mesafesi | 10 m istasyonlar arasında, ekranlı kablolu (sensör yalıtımsız) için analog giriş devresi |
| Giriş Empedansı | 12 kOhm için analog giriş devreleri olarak kullanılmış IB...IG 12 kOhm için ayrık giriş devreleri olarak kullanılmış IB...IG 7,4 kOhm için I1...IA ve IH...IR Dijital giriş devresi |
| Çıkışların Sayısı | 8 röle |
| Çıkış Gerilimi Limitleri | 24...250 V AC (röle çıkışı) 5...30 V DC (röle çıkışı) |
| Kontak Tipi Ve Düzenleme | NA için röle çıkışı |
| Çıkış Termal Akımı | Tüm 8 çıkış için 8 A için röle çıkışı |
| Elektrik Dayanıklılığı | AC-12: 500000 cycles -de 230 V, 1,5 A için röle çıkışı 'e uygunIEC 60947-5-1 AC-15: 500000 cycles -de 230 V, 0,9 A için röle çıkışı 'e uygunIEC 60947-5-1 DC-12: 500000 cycles -de 24 V, 1,5 A için röle çıkışı 'e uygunIEC 60947-5-1 DC-13: 500000 cycles -de 24 V, 0,6 A için röle çıkışı 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| Ma Cinsinden Anahtarlama Kapasitesi | >= 10 mA -de 12 V (röle çıkışı) |
| Hz Cinsinden Çalışma Hızı | 0,1 Hz (Ie'de) için röle çıkışı 10 Hz (yüksüz) için röle çıkışı |
| Mekanik Dayanıklılık | 10000000 cycles için röle çıkışı |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 4 kV 'e uygunEN/IEC 60947-1 ve EN/IEC 60664-1 |
| Saat | Olmadan |
| Yanıt Süresi | 10 ms (durum 0'dan durum 1'e) için röle çıkışı 5 ms (durum 1'den durum 0'a) için röle çıkışı |
| Bağlantılar - Terminaller | Vidalı terminaller, 1 x 0,2...1 x 2,5 mm² (AWG 25...AWG 14) yarı katı Vidalı terminaller, 1 x 0,2...1 x 2,5 mm² (AWG 25...AWG 14) katı Vidalı terminaller, 1 x 0,25...1 x 2,5 mm² (AWG 24...AWG 14) esnek Kablo uçlu Vidalı terminaller, 2 x 0,2...2 x 1,5 mm² (AWG 24...AWG 16) katı Vidalı terminaller, 2 x 0,25...2 x 0,75 mm² (AWG 24...AWG 18) esnek Kablo uçlu |
| Sıkma Torku | 0,5 N.m |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III conforming to IEC 60664-1 |
| Ürün Ağırlığı | 0,38 kg |
| Mikro Kırılmalara Bağışıklık | 1 ms |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | GOST CSA GL UL C-Tick |
| Standartlar | IEC 61000-4-5 IEC 61000-4-6 seviye 3 IEC 60068-2-6 Fc IEC 61000-4-12 IEC 61000-4-11 IEC 61000-4-3 IEC 61000-4-2 seviye 3 IEC 60068-2-27 Ea IEC 61000-4-4 seviye 3 |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 'e uygunIEC 60529 (terminal bloğu) IP40 'e uygunIEC 60529 (ön panel) |
| Çevresel Özellik | EMC yönergesi conforming to IEC 61000-6-2 EMC yönergesi conforming to IEC 61000-6-3 EMC yönergesi conforming to IEC 61000-6-4 EMC yönergesi conforming to IEC 61131-2 zone B Düşük gerilim yönergesi conforming to IEC 61131-2 |
| Kesinti Yayılmalı/Iletimli | Sınıf B 'e uygunEN 55022-11 grup 1 |
| Kirletme Derecesi | 2 'e uygunIEC 61131-2 |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -20…40 °C havalandırılmamış muhafazada 'e uygunIEC 60068-2-1 ve IEC 60068-2-2 -20…55 °C 'e uygunIEC 60068-2-1 ve IEC 60068-2-2 |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Çalışma Yüksekliği | 2000 m |
| Maksimum Yükseklikte Taşıma | 3048 m |
| Bağıl Nem | 95 % yoğuşma veya damlayan su olmadan |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 6,500 cm x 10,000 cm x 13,300 cm, 360,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 20 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 7,620 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..