.png)
Tükendi
Gelince Haber VerNade 10360 360° Tavan Tipi Hareket Sensörü, hareket veya varlık algılamaya ihtiyaç duyulan projelerde güvenilir çalışma ve kontrollü kullanım sunmak için tercih edilen bir sensör çözümüdür. Uygun montaj yapısı ve algılama özellikleriyle aydınlatma otomasyonu, enerji yönetimi ve konfor odaklı uygulamalarda verimli kullanım sağlar.
| Montaj Tip | Sıva Üstü |
|---|---|
| Boyutlar | Ø1: 140 x a: 40 (mm) |
| Gövde | Polikarbon |
| İ̇̇̇p Sınıfı | IP20 |
| Elektrik Yükü | LED |
| Güç | 6 x 58W LED Yükü |
| Sensör | PIR |
| Algılama Etki Alanı | Çap: 9m |
| Montaj Yüksekliği | h: 2,8m |
| Ürün tipi | Sensör |
| Montaj tipi | Tavan Tipi |
| Algılama Açısı | 360° |
| Ürün Kodu | 10360 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..