.png)
Tükendi
Gelince Haber VerNade 10365 Spot Tipi Hareket Sensörü IP54, hareket veya varlık algılamaya ihtiyaç duyulan projelerde güvenilir çalışma ve kontrollü kullanım sunmak için tercih edilen bir sensör çözümüdür. Uygun montaj yapısı ve algılama özellikleriyle aydınlatma otomasyonu, enerji yönetimi ve konfor odaklı uygulamalarda verimli kullanım sağlar.
| Montaj Tip | Sıva Altı |
|---|---|
| Boyutlar | Ø1: 80 x a: 60 (mm) |
| Kesim Ölçüsü | Ø2: 66 (mm) |
| Gövde | Polikarbon |
| İ̇̇̇p Sınıfı | IP20 |
| Elektrik Yükü | LED |
| Güç | 6 x 58W LED Yükü |
| Sensör | PIR |
| Algılama Etki Alanı | Çap: 9m |
| Montaj Yüksekliği | h: 2,8m |
| Ürün tipi | Sensör |
| Koruma Sınıfı | IP54 |
| Ürün Kodu | 10365 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..