.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver10367 Hareket Sensörü
| Montaj Tip | Sıva Üstü |
|---|---|
| Boyutlar | Ø1: 94 x a: 56 (mm) |
| Gövde | Polikarbon |
| IP Sınıfı | IP20 |
| Elektrik Yükü | LED |
| Güç | 6 x 58W LED Yükü |
| Sensör | RADAR (HF) |
| Algılama Etki Alanı | Çap: 2m ~ Çap: 10m * |
| Montaj Yüksekliği | h: 1,5m ~ h: 3,5m ** |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..