.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, güvenlik röleleri yapısında olup PSRclassic ürün gamında yer alır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Güvenlik röleleri; Ürün Gamı: PSRclassic; Uygulama: Acil durdurma | Güvenlik kapısı | Işık bariyeri; Bağlantı Yöntemi: Vidalı bağlantı; Kontak Tipi: 3 kumanda devresi Ek bilgi: Uygulamaya Yönelik Not: Yalnızca endüstriyel kullanım için.
| Uygulamaya Yönelik Not | |
| Uygulamaya Yönelik Not | Yalnızca endüstriyel kullanım için |
|---|---|
| Ürün Tipi | Güvenlik röleleri |
|---|---|
| Ürün Gamı | PSRclassic |
| Uygulama | Acil durdurma | Güvenlik kapısı | Işık bariyeri |
| Kontrol | 1 ve 2 kanal |
| Mekanik Çalışma Ömrü | yaklaşık 10 7 çevrim |
| Röle Tipi | IEC/EN 61810-3 uyarınca force guided kontaklar bulunan elektromekanik röle |
| İzolasyon Karakteristikleri | |
| Darbe Gerilim Kategorisi | III |
| Kirlilik Sınıfı | 2 |
| Zamanlar | |
| Tipik Tepki Süresi | 125 ms (otomatik start) | 110 ms (manüel, denetimli start) |
| U S 'Li Tipik Başlatma Zamanı | 125 ms (A1 üzerinden kontrol edildiğinde) |
| Tipik Bırakma Zamanı | 10 ms (sensör devresi üzerinden talep edildiğinde) | 45 ms (A1 üzerinden talep edildiğinde) |
| Tekrar Başlatma Zamanı | < 1 s (Boot zamanı) |
| Geri Kazanım Süresi | 1 s (emniyet fonksiyonunun izleyen talebi) | 500 ms (Manuel başlatma sırasında sensör devresinin etkinleştirilmesinden sonra kullanılabilirlik süresi) |
| Başlatma Darbe Uzunluğu | min. 500 ms (manüel start) |
| Nominal Durum İçin Maksimum Güç Kaybı | 16,44 W (U S = 26,4 V, I L ² = 72 A²'de) |
|---|---|
| Nominal Çalışma Modu | 100 % çalışma faktörü |
| Nominal İzolasyon Gerilimi | 250 V |
| Nominal Darbe Gerilimi / İzolasyon | Veri sayfasındaki "İzolasyon koordinasyonu" bölümüne bakın. |
| Besleme | |
| Kontrol Devresi Nominal Besleme Gerilimi U S | 24 V DC -15 % / +10 % |
| Nominal Kontrol Besleme Akımı I S | tip. 70 mA (U S 'de) |
| U S 'Deki Güç Tüketimi | tip. 1,68 W |
| Kapama Akımı | < 3,5 A (tip. olarak U S , Δt = 3 ms) |
| Filtre Süresi | 5 ms (U s değerinde gerilim çökmesi durumunda) |
| Koruma Devresi | Ters polariteye karşı seri koruma; Bastırıcı diyot |
| Dijital: Mantık (S12, S22) | |
| Giriş Tanımlaması | güvenlikle ilgili |
|---|---|
| Giriş Sayısı | 2 |
| Giriş Gerilim Aralığı "0" Sinyali | 0 V DC ... 5 V DC |
| Giriş Gerilim Aralığı "1" Sinyali | 20,4 V ... 26,4 V |
| Giriş Akım Aralığı "0" Sinyali | 0 mA ... 2 mA |
| Kapama Akımı | maks. 110 mA (tip. olarak U S , Δt = 3 ms) |
| Filtre Süresi | maks. 2 ms (Test darbe genişliği düşük test darbeleri, 100 ms'lik test darbe hızında) | Parlaklık yok test darbelerine / yüksek test darbelerine izin verilir. |
| Uyum | ∞ |
| Maks. İletken Direnci | 50 Ω |
| Koruma Devresi | Bastırıcı diyot |
| Akım Tüketimi | 38 mA (tip. olarak S12/S22'de U S ) |
| Dijital: Başlatma Devresi (S34, S35) | |
| Giriş Tanımlaması | güvenlikle ilgili değil |
| Kapama Akımı | < 6 mA (tip. olarak S34/35'te U S , Δt = 70 ms) |
| Filtre Süresi | Test palsına izin verilmez |
| Akım Tüketimi | 0 mA (tip. olarak S34'de U S ) | 1 mA (tip. olarak S35'de U S ) |
| Röle: Kumanda Akım Yolları (13/14, 23/24, 33/34) | |
| Çıkış Tanımı | 2 NO kontak, her biri seri, güvenlikle ilgili, topraksız |
|---|---|
| Çıkış Sayısı | 3 |
| Kontak Tipi | 3 kumanda devresi |
| Kontak Malzemesi | AgSnO 2 |
| Anahtarlama Gerilimi | min. 10 V AC/DC | maks. 250 V AC/DC |
| Anahtarlama Kapasitesi | min. 100 mW |
| Kapama Akımı | min. 10 mA | maks. 6 A |
| Anahtarlama Kapasitesi | 5 A (AC15) | 6 A (DC13) |
| Sürekli Sınır Akımı | 6 A (Zayıflama ve yük sınır eğrisini dikkate alın) |
| Sq. Toplam Akım | 72 A 2 (Zayıflamayı dikkate alın) |
| Anahtarlama Frekansı | maks. 0,5 Hz |
| Mekanik Çalışma Ömrü | 10x 10 6 çevrim |
| Çıkış Sigortası | 10 A gL/gG | 4 A gL/gG (düşük gereksinmli uygulamalar için) |
| Röle: Sinyal Devresi (41/42) | |
| Çıkış Tanımı | Paralel 2 N/C kontak, emniyetle ilgili olmayan, topraksız |
| Kontak Tipi | 2 NC paralel |
| Anahtarlama Kapasitesi | 1,5 A (AC15) | 2 A (DC13) |
| Sürekli Sınır Akımı | 6 A |
| Sq. Toplam Akım | 36 A 2 |
| Çıkış Sigortası | 6 A gL/gG |
| Bağlantı Teknolojisi | |
| Geçmeli | evet |
|---|---|
| İletken Bağlantısı | |
| Bağlantı Yöntemi | Vidalı bağlantı |
| İletken Kesiti, Tek Telli | 0,2 mm² ... 2,5 mm² |
| İletken Kesiti, Çok Damarlı | 0,2 mm² ... 2,5 mm² |
| İletken Kesiti AWG | 24 ... 12 |
| Kablo Soyma Uzunluğu | 7 mm |
| Vida Yivi | M3 |
| Sıkma Torku | 0,5 Nm ... 0,6 Nm |
| Durum Göstergesi | 2 x LED (yeşil) |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi Göstergesi | 1 x LED (yeşil) |
| Genişlik | 22,5 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 99 mm |
| Derinlik | 114,5 mm |
| Renk (Muhafaza) | sarı (RAL 1018) |
|---|---|
| Muhafaza Malzemesi | PA |
| Güvenlik Verileri | |
| Duruş Kategorisi (EN 60204-1) | 0 |
|---|---|
| Güvenlik Verileri: EN ISO 13849 | |
| Performans Seviyesi (PL) | e |
| Güvenlik Verileri: IEC 61508 - Yüksek Talep | |
| Güvenlik Bütünlük Seviyesi (SIL) | 3 |
| Ortam Koşulları | |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
|---|---|
| Montaj Bölgesinin Min. Koruma Sınıfı | IP54 |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -20 °C ... 55 °C (Zayıflamayı dikkate alın) |
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -40 °C ... 70 °C |
| Maksimum Yükseklik | ≤ 2000 m (Deniz seviyesinin üzerinde) |
| İzin Verilen Maks.nem (Depolama/Nakliye) | 75 % (ortalama, 85% nadiren, yoğuşma yok) |
| İzin Verilen Maks. Bağıl Nem (Çalışma) | 75 % (ortalama, 85% nadiren, yoğuşma yok) |
| Şok | 15g |
| Titreşim (Çalışma) | 10 Hz ... 150 Hz, 2g |
| Montaj Tipi | DIN rayı montajı |
|---|---|
| Montaj Açıklaması | Sapma eğrisine bakınız |
| Montaj Konumu | yatay veya dikey |
| Ürün Numarası | 1051298 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 1 pc |
| Satış Kodu | DNA |
| Ürün Kodu | DNA121 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4055626672588 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 6.028 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 5.677 g |
| Gümrük Tarife No | 85371098 |
| Menşe Ülke | DE |
PSR-SCP-24UC/CE2/3X1/1X2/B - Güvenlik röleleri 1046359
| Eclass-13.0 | 27371819 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27371819 |
| ETIM 9.0 | EC001449 |
| UNSPSC 21.0 | 39122200 |
Functional Safety Onay kimliği: 01/205/5265.04/23
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet |
|---|---|
| Bilinen Muafiyetler Dahilinde | 7(a), 7(c)-I |
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-50 Bir parçayla ilgili Çin RoHS beyanı tablosu, "Üretici Beyanı" altında ilgili parça için indirme merkezinde bulunabilir. EFUP-Eye sahip tüm parçalar için, Çin RoHS beyanı tablosu düzenlenmez ve istenmez. |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | Lead (CAS: 7439-92-1) |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..