.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, sıkma aleti yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Sıkma aleti Ek bilgi: California Proposition 65: California prop. 65 hakkında daha fazla bilgi üretici beyanında "İndirmeler" altında bulunmaktadır.
| Environmental Product Compliance | |
| California Proposition 65 | California prop. 65 hakkında daha fazla bilgi üretici beyanında "İndirmeler" altında bulunmaktadır |
|---|---|
| Ürün Tipi | Sıkma aleti |
|---|---|
| Sıkıştırma | Trapezoidal sıkma |
| Ürün Özelliği | Kompakt tasarım | Düşük tutma açıklığı | Ergonomik iki bileşenli sap | Aletsiz açılabilir baskı kilidi | Sıkma kuvveti yeniden ayarlanabilir |
| Sıkma Pozisyonu 1 | |
| Min. Kesit Alanı | 0,25 mm² |
| Maks. Kesit Alanı | 0,75 mm² |
| AWG Min | 24 |
| AWG Maks | 20 |
| Sıkma Pozisyonu 2 | |
| Min. Kesit Alanı | 1 mm² |
| Maks. Kesit Alanı | 1,5 mm² |
| AWG Min | 18 |
| AWG Maks | 16 |
| Sıkma Pozisyonu 3 | |
| Maks. Kesit Alanı | 2,5 mm² |
| AWG Maks | 14 |
| Sıkma Pozisyonu 4 | |
| Maks. Kesit Alanı | 4 mm² |
| AWG Maks | 12 |
| Sıkma Pozisyonu 5 | |
| Maks. Kesit Alanı | 6 mm² |
| AWG Maks | 10 |
| İletken Bağlantısı | |
| Kesit Alanı Aralığı, Metrik | 0,25 mm² ... 6 mm² |
|---|---|
| Kesit Alanı Aralığı AWG | 24 ... 10 |
| Genişlik | 18 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 59 mm |
| Uzunluk | 198 mm |
| Renk | siyah |
|---|
| Ürün Numarası | 1212034 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 1 pc |
| Satış Kodu | BH3 |
| Ürün Kodu | BH3131 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356453813 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 444,2 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 444,2 g |
| Gümrük Tarife No | 82032000 |
| Menşe Ülke | SE |
| Eclass-13.0 | 21043811 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 21043811 |
| ETIM 10.0 | EC000168 |
| UNSPSC 21.0 | 27111500 |
EAC Onay kimliği: RU x-DE.xx08.B.02974
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Uygun Değil (elektrikli ve elektronik ekipman yok) |
|---|---|
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..