.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, sıkma aleti yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Sıkma aleti Ek bilgi: California Proposition 65: California prop. 65 hakkında daha fazla bilgi üretici beyanında "İndirmeler" altında bulunmaktadır.
| Environmental Product Compliance | |
| California Proposition 65 | California prop. 65 hakkında daha fazla bilgi üretici beyanında "İndirmeler" altında bulunmaktadır |
|---|---|
| Ürün Tipi | Sıkma aleti |
|---|---|
| Sıkıştırma | Girintili sıkma |
| Ürün Özelliği | Girintili sıkma | %25'e kadar daha düşük tahrik kuvveti |
| Sıkma Pozisyonu 1 | |
| Maks. Kesit Alanı | 4 mm² |
| AWG Maks | 12 |
| Sıkma Pozisyonu 2 | |
| Maks. Kesit Alanı | 6 mm² |
| AWG Maks | 10 |
| Sıkma Pozisyonu 3 | |
| Maks. Kesit Alanı | 10 mm² |
| AWG Maks | 8 |
| İletken Bağlantısı | |
| Kesit Alanı Aralığı, Metrik | 4 mm² ... 10 mm² |
|---|---|
| Kesit Alanı Aralığı AWG | 12 ... 8 |
| Genişlik | 25 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 68 mm |
| Uzunluk | 256 mm |
| Renk | siyah |
|---|
| Ürün Numarası | 1212061 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 1 pc |
| Satış Kodu | BH3 |
| Ürün Kodu | BH3133 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356453936 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 660,205 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 660,2 g |
| Gümrük Tarife No | 82032000 |
| Menşe Ülke | SE |
| Eclass-13.0 | 21043811 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 21043811 |
| ETIM 10.0 | EC000168 |
| UNSPSC 21.0 | 27111500 |
EAC Onay kimliği: RU x-DE.xx08.B.02974
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Uygun Değil (elektrikli ve elektronik ekipman yok) |
|---|---|
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..